Безпека власного життя – понад усе !!!!

Державна політика у сфері охорони праці направлена на забезпечення безпечних і здорових умов праці, попередження нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві. Як показує світовий досвід, безпека праці є основною гарантією стабільності та розвитку будь-якого виробництва. Безперечно, питання охорони праці багатогранне, складне і відповідальне. Адже за ним – життя і здоров’я людей, які своєю працею створюють для держави, нації матеріальні блага. Тому безпека праці на виробництві повинна стати пріоритетним напрямом як для керівників підприємств, так і для працівників, адже сьогодні доцільніше вкладати кошти в створення безпечних умов праці, ніж потім нести вину за ушкодження здоров’я, чи, навіть, життя людини та величезні матеріальні затрати внаслідок зупинки виробництва, відновлення зруйнованих після аварій приміщень, ремонту пошкодженої техніки і обладнання. Тому одним із першочергових завдань, які ставить перед собою Більмацьке відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області, є недопущення нещасних випадків та професійних захворювань на виробництві шляхом проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання виникненню спричинених умовами праці випадків загрози здоров’ю та життю працівників.

Сучасні дослідження показують, що проблема виробничого травматизму лежить, перш за все, в області «людського фактору». Порушення вимог безпеки праці, що виявляються в ході обстежень підприємств, при розслідуванні нещасних випадків, свідчать, що основними причинами нещасних випадків на виробництві насамперед є: недоліки та упущення у роботі керівників підприємств та спеціалістів з охорони праці,порушення трудової та виробничої дисципліни виконавцями робіт, недодержання вимог інструкцій з охорони праці, допуск до роботи без навчання та перевірки знань з питань охорони праці, відсутність або недосконалість системи управління охороною праці. Іншими словами, виробничий травматизм є наслідком перечислених факторів.Страховим експертом з охорони праці відділення проведено аналіз причин та обставин нещасних випадків на виробництві, які свідчать про наявність серйозних недоліків в організації функціонування системи управління охороною праці, а саме: працівники не навчені безпечним прийомам робіт, не проінструктовані, не забезпечені спецодягом і засобами індивідуального захисту, роботодавцями не виконуються вимоги статті 19 Закону України «Про охорону праці» щодо виділення коштів на охорону праці, умови праці на робочих місцях не відповідають установленим нормам. В результаті залишаються невиконаними комплексні заходи щодо досягнення встановлених нормативів з охорони праці. Тобто, ступінь ризику отримати виробничу травму або професійне захворювання залишається дуже високим.Щоб уникнути трагедій і каліцтва людей, не потрібно значних економічних витрат, достатніми є вчасні заходи контролю з боку роботодавців за дотриманням виконавцями робіт вимог безпеки, підвищенням дисципліни на виробництві, приведенням у відповідність до вимог нормативних актів організації навчання та перевірки знань з охорони праці. На обслуговуванні у відділені знаходяться потерпілі Більмацького та Розівського районів.Станом на 1 жовтня 2017року у відділенні перебувають на обліку 107 потерпілих та членів їх сімей,у т.ч. 10 членів сімей загиблих.При настанні страхового випадку відділення проводить страхові виплати. Загальна сума страхових виплат по відділенню за 9 місяців склала 1274,7 тис.грн. вт.ч по Розівському району-224,3 тис.грн. по Більмацькому-1050,4 тис.грн. Основна частина виплат припадає на щомісячні страхові виплати,які за 9 місяців склали 1062,8 тис.грн.

Відділення Фонду надає практичну допомогу в розробленні комплексних заходів для досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці на підприємствах, профілактичних заходів, механізмів їх реалізації, впровадження їх на підприємствах страхувальників, внесення пропозицій щодо підвищення безпеки виробництва під час участі у комплексних перевірках стану охорони праці та участі в обстеженні умов і безпеки праці на підприємствах району.При відділенні діє «Сервісний центр з надання консультаційних послуг з питань охорони праці та соціального страхування»,запрошуємо усіх жителів району до нашого центру.

Наші координати: вул. Центральна,56, смт. Більмак, Більмацький район, Запорізька обл., 71001, тел./факс (06147) 2-23-07, E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. Більмацьке відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області.

Мобільний телефон страхового експерта: 066-368-00-62.

Також при відділенні працює «ТЕЛЕФОН ДОВІРИ» (06147)2-23-07 по якому кожен працівник може повідомити щодо спроби приховування нещасних випадків на виробництві та неналежного стану охорони праці,що загрожує здоров»ю і життю працюючих.

Страховий експерт Більмацького відділення Лазуренко О.А.

Прочитано 1487 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net