НОВА СТОРІНКА ПОРТАЛУ

 15.12.2017 в залі засідань РДА відбувся семінар з сільськими, селищними головами, секретарями виконавчих комітетів сільських, селищних рад району, на якому розглянуто низку актуальних питань: про сприяння  розвитку громадянських інтернет-медіа; про придбання соціального житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа; про реєстрацію громадянина у системі надання послуг в електронному вигляді; про реалізацію право-просвітницького проекту «Я маю право».

Засновник інтернет-порталу «Вісник нашого краю» Семеняка Світлана розповіла про можливості та переваги інтернет-медіа перед іншими ЗМІ, згадала, як вона розпочинала створення нового ЗМІ в нашому районі, запросила до співпраці всіх присутніх.

Добре слово про портал висловили: селищний голова Павло Будник, голова благодійного фонду «Розвиток нашого краю» Олена Скокова, експерт з охорони праці Фонду соцстрахування Олександр Лазуренко, голова ветеранської організації Віктор Марочко, голова координаційної ради голів профкомів галузевих профспілок Людмила Дворецька.

Віримо, що це визнання – новий крок, нова сторінка інтернет-порталу «Вісник нашого краю», це – заклик для нової, ще кращої роботи, нового, ще кращого результату. Дякуємо всіх присутніх за визнання та підтримку!

Прочитано 840 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net