В добру путь, випускники!

DSCF8425Падають теплі каплі дощу, на серці радісно і сумно водночас, а в голосі бринять сльози. Сьогодні ввечері повітрям пролетіло знайоме та рідне для них слово «Інтелект» і лунає воно з їх вуст востаннє, бо вони – ВИПУСКНИКИ. Позаду останній дзвоник і здача ЗНО, а попереду широка відкрита дорога з безліччю можливостей, які, вірю, використає в своєму житті кожний із випускників. А поки, слова вдячності: вчителям, директору, класному керівнику та, звичайно ж, рідним. Всі вони працювали невтомно над тим, щоб з малих бешкетників-хлоп’ят виросли такі гарні, підтягнуті, ерудовані хлопці, а з дівчаток – ніжні, граціозні красуні-дівчата.

Сьогодні вони показали нам, що недаремно відвідували школу і винесли з її стін не тільки знання,

а ще й такі вміння та поняття як: згуртованість, дружба, відповідальність, вдячність, повага і, звичайно ж, любов. Адже саме вона і об’єднує, дає можливість вмістити в своєму серці всі інші чесноти. Нехай щастить Вам, дорогі випускники і здійсняться всі ваші мрії та сподівання, в першу чергу – у виборі, зараз, майбутньої професії та отримання відповідної освіти.

Залишайтесь і надалі такі веселі та життєрадісні. В добру путь вам! Нехай ці світлини та відео допоможуть порадіти за вас всім односельцям, та подякувати школі «Інтелект» за гідну зміну, освічене та достойне молоде покоління.

Фотоальбом можна переглянути тут: https://www.facebook.com/vkrayu

Відео можна переглянути на каналі: https://www.youtube.com/channel/UC6OA9E_9EAInwe9_B7o7rVA?view_as=subscriber

 

Прочитано 2015 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net