24 червня Україна святкувала День молоді, а наше селище ще й вітало випускників Більмацької ОЗОШ I-III ступенів.

У повітрі зависло очікування, всі ми з нетерпінням чекали винуватців події. І ось, впевненою ходою, рухалась до Будинку культури колона розкішних, радісних і звичайно трішки схвильованих випускників на чолі з директором школи Паржиховською В.В. та завучами: Підпалою Н.І. та Козловою Г.О.  

Цього року школа проводжає випускників у доросле життя ювілейний 25 раз.
 
Кожного року нові перемоги та досягненя учнів на радість батькам та вчителям.  Випуск 2018 року  теж не виняток . Як сказала у своєму вітальному виступі директор школи Вікторія Владиславівна, цьогорічним випускникам є чим похвалитись, а вчителям, завдяки ним, чим пишатись. Кандидат у майстри спорту по дзюдо, юний науковець, який досягнув всеукраїнського рівня, футбольна надія нашого району, а можливо й області чи країни, кістяк титулованого танцювального колективу "Фантазія", а також всі вони - привітні та чемні юнаки та дівчата. А ще веселі, життєрадісні, з дитячою безпосередністю, артистичні.
 
Родзинкою цього згуртованого класу є, мабуть, їх командний авантюрний дух та бажання бути в усьому найкращими. І ми в цьому переконалися, дивлячись з великим задоволенням на іх виступи, приємні сюрпризи, щирі сльози від сказаного: "Мамо, тато, я Вас люблю!"
 
Хочеться приєднатись до всіх привітань  з цим незабутнім у Вашому житті днем та побажати: радощів від перемог та досягнень, мудрості від невдач та поразок, вдячності тим, завдяки кому ви такі, як є. Будьте щасливі та любимі і ніколи не зупиняйтесь на досягнутому! В добру путь, дорогі випускники!
 
Прочитано 1956 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net