Герої не вмирають

Війна… Просто слово… А скільки в ньому болю та страждань. Скільки знівечених доль, розбитих сердець, нереалізованих можливостей у цих п’яти літерах. Саме через війну на Сході загинули і гинуть найкращі сини України, а також нашого району. Одним з таких мужніх захисників був наш земляк Володимир Гнатуша.

25 березня 2014-го він був мобілізований, став солдатом Збройних сил України. Мужньо і віддано воював та захищав рідний край. Аж поки 11 липня 2014-го близько 4:30 ранку бойовики не розпочали обстріл з установки «Град». Саме під час того страшного бою скінчилося життя цієї молодії людини…

Але герої не вмирають! Вони завжди, будуть в наших серцях, поки ми пам'ятатимемо про них. Минуло 4 роки з моменту смерті нашого героя. Дуже прикро, що люди почали забувати його подвиг, і тільки одиниці прийшли вшанувати пам'ять до могили.

8 вересня 2014 року Володимир Гнатуша був нагороджений за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений — нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Ми не маємо права забувати тих, хто віддав життя заради нашого мирного мойбутнього. Їх вже немає на цьому світі, але в наших серцях вони, герої, житимуть вічно!

 

Прочитано 1578 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net