З робочою поїздкою до Комиш-Зорянської громади

18 липня 2018 року відбулася робоча зустріч голови ГО «Вісник нашого краю» Семеняки С.В., директора Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Боркун С.І. з головою Комиш- Зорянської громади Гнатушою І.В.

 

Були обговорені питання співпраці між службою зайнятості та громадою у питанні підвищення соціального спрямування громадських робіт шляхом розширення видів робіт у частині надання послуг сім’ям учасників АТО. Селищного голову було поінформовано про можливості служби зайнятості в організації професійного навчання безробітних громадян під конкретні замовлення роботодавців.

 

Також було розглянуто ряд питань стосовно співпраці та підписання відповідного меморандуму про порозуміння між ГО «Вісник нашого краю» та Комиш-Зорянською громадою.

Зустріч пройшла у теплій та дружній атмосфері. Тема розмови хвилювала однаково всіх присутніх: об’єднання активних громадян Більмацького району з метою спільної розробки та впровадження дієвих проектів, спрямованих на вирішення актуальних проблем, досліджених громадами, та залучення іноземних та вітчизняних інвестицій для провадження діяльності.

Прочитано 1885 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net