23.07.2018р. минула 2-га річниця трагічної смерті нашого земляка Олексія Люлюка

23.07.2018р. минула 2-га річниця трагічної смерті нашого земляка Олексія Люлюка, який захищав наш мирний спокій в зоні проведення АТО на Луганщині.
У воїна вдома залишилися бать­ки, дружина та двоє доньок. Дякуємо за мирне небо над нашими головами. Слава Герою!

Солдат Олексій Люлюк

 уродженець селища Куйбишеве. Навчався у Куйбишевській ЗОШ І-ІІІ ступенів, після закінчення якої вступив до Куйбишевського ПТУ №59. Потім здобував освіту в кооперативному технікумі м. Запоріжжя.

У 1997 році Олексій був призваний на строкову службу, яку проходив у Чернігівській області. Після строкової служби протягом шести років працював у Куйбишевському РВ УМВС.

У березні 2014 році Олексій підписав контракт та пішов виконувати свій громадянський обов’язок в зону АТО. Службу розпочав у 92-й механізованій бригаді в с. Башкирівка Харківської області. Весною 2016 року  солдата переведено до 93-ї механізованої бригади. Далі  було навчання на полігоні в Широкому Лані, а потім зона АТО Луганська область.

23.07.2016 життя Олексія обірвалось. Товариші по службі запам’ятали Олексія доброзичливим, чуйним і веселим хлопцем.

У воїна вдома залишилися батьки, дружина та двоє доньок.

Захисника Вітчизни проводжали в останню путь знайомі, друзі, мешканці села. Попрощатися із солдатом прибули і його побратими. О.О.Люлюка поховали на кладовищі рідного селища смт. Більмак (Куйбишеве).

 

Джерело:kuibrda.gov.ua

Прочитано 1701 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net