ТОВ «Агро Дружба».

DSCF9753Діти – це наше продовження на цій землі. Найбільше щастя, якщо це продовження всього кращого, що є у нас і перевершення наших життєвих досягнень. Часто діти продовжують справу батьків, але останнім часом в селах все рідше залишається працювати молодь. І якщо раніше майже в кожному господарстві можна було зустріти трудову династію, то сьогодні – це рідкість. Кожна така зустріч залишає глибокий слід у душі, адже це щоразу свого роду  сповідь людей про своє життя, про успіхи, здобутки, невдачі, про свою сімю, про колег по роботі.  І знову, і знову  вражає простота, розсудливість, відкритість,  щирість простих сільських трудівників, їх працьовитість, невтомність,  любов до своєї професії.  Саме такими є представники трудової династії Демченків, батько Володимир Михайлович та син  Андрій  Володимирович , які працюють трактористами ТОВ «Агро Дружба», з якими провели зустріч директор Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості Боркун С.І. та керівник підприємства "Вісник Плюс" громадської організації "Вісник нашого краю" Семеняка С.В.

Трудовий шлях Володимира Михайловича розпочався зразу ж після закінчення школи, у стінах якої він здобув професію  «тракториста».   Вчитися любив, досконало вивчив трактор,  дуже багато читав. Книги- супутники життя родини Демченків.  До сьогодні їх виписують у  «Книжковому клубі», часто навіть незважаючи на фінансові труднощі. Після закінчення школи Володимир Михайлович поступав у Харківський юридичний інститут, щоб як  батько працювати у міліції. Так склалося, що не добрав балів, необхідних для вступу ,і повернувся додому.

Уродженець Більмака (колишнього Куйбишевого)Володимир Михайлович працював до армії і після служби  у місцевому колгоспі  «Україна», пізніше на заводі  «Електроприлад».  Саме під час роботи на заводі отримував досить високу заробітну плату, часто бував у відрядженнях, звідки привозив дітям продукти,  яких на той час у селі не бачили.  Було бажання заочно  отримати вищу освіту, але зрівнявши заробітні плати свою  і майстрів, інженерів, вирішив продовжити працювати робітником, так як отримував значно більшу винагороду за свою працю. Після закриття заводу Володимир Михайлович знову почав працювати трактористом у фермерів, а останні девять  років у ТОВ «Агро Дружба».

Володимир Михайлович та його дружина Тетяна Іванівна  виростили трьох дітей - двох доньок і сина Андрія.  Андрій «виріс у тракторі».  Про це батько і син згадують з гумором та теплотою у голосі.  Син дуже схожий на батька, і зовнішністю, і манерою викладати свої думки, і відношенням до роботи. Хлопець змалку любить техніку, з дитинства йому подобався запах металу і мазуту.  І що саме цікаве, спочатку в господарство працювати запросили сина, який закінчив на той час професійно- технічне училище, а вже потім хлопець рекомендував керівництву свого батька.   Андрій лише півтора дня працював з наставником, авже в нічну зміну обробляв поле самостійно.  Хлопець добре розбирається у радіотехніці, мріяв отримати відповідну освіту, але через фінансові труднощі родини не зміг цього здійснити. Проте про свій сьогоднішній вибір не жалкує. Робота подобається,  в техніці  добре розбирається.По звуку роботи трактора Андрій розпізнає поломку.  Зараз як і раніше батько, він працює на тракторі К-701. До цього працював на Т-150-к, якого повністю сам перебрав, переробив сидіння, тому що цей трактор  «страшний» тим, що під час роботи на ньому іде велике навантаження на   хребет.  При нормі 35 гектар землі за зміну, хлопець обробляв 45 гектар. Батько і син говорять, що робота на тракторі у них доведена до автоматизму. Крім роботи, мають захоплення для душі.  Андрій любить  працювати з деревом. Остання його робота - це ворота для будинку сестри.  Із захопленням розповідає про фрезерний станок, якого придбати не має можливості. Але не засмучується і говорить, що експериментує і своїми руками робить  те, що міг би робити на станку.   Працьовиті, талановиті, з нелегкою долею – саме такими людьми багата  наша українська земля.  Тож давайте дорожити такими людьми і шанувати їх.

Прочитано 737 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net