ВІДКРИТТЯ ПАМ'ЯТНИКУ У ДУБОВОМУ

Цього року всі ми  святкували 75-річницю визволення рідного краю від нацистських окупантів.

Для жителів с. Дубове Більмацького району цьогорічне  свято з нагоди визволення по-особливому хвилююче.

 У його переддень, 13 вересня, на сільському кладовищі було відкрито пам’ятний знакі меморіальну дошку землякам, загиблим в роки Другої світової війни.

 

Близько року назад до Більмацької селищної ради звернулася колишня жителька с. Дубове Васькова Валентина Дмитрівна(нині проживає в с. Трудове Більмацького району) з пропозицією вшанувати імена загиблих у роки Другої світової війни воїнів-земляків. Ініціативу було підтримано селищним головою Павлом Будником та заступником селищного голови Саїнським Миколою і розпочалась кропітка робота по збору по краплинам інформації про загиблих. 

 

І ось настав цей день, коли на меморіальній дошці памятного знаку було викарбувано імена всіх тих, які заплатили своїм життям за наше світле майбутнє.

Біля кладовища зібралися місцеві жителі, рідні загиблих та запрошені гості: селищний голова  Павло Будник, секретар селищної ради Наталя Суржик, заступник селищного голови Микола Саїнський, учасники художньої самодіяльності Трудівського сільського клубу.

Вступне слово проголосив Більмацький селищний голова Павло Будник. Вінзгадав ті страшні роки, ту страшну війну, яка ще й досі відкриває нові й нові таємниці, долі, імена героїв.  

 

Потім слово взяла Васькова В.Д., яка розповіла коротко про кожного, чиє прізвище викарбувано на меморіальній дошці. Всі присутні неначе познайомились з людьми, що давно пішли з життя.

Ніхто не забутий, ніщо не забуте. Пам'ять людська шанує земляків, що полягли за нашу свободу, за наше майбутнє.

Джерело:www.kbv.zp.ua

Прочитано 635 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net