75-річниця з Дня визволення

DSCF9902Вже декілька поколінь  відділяє всіх нас від того страшного дня, коли вкожну українську сім’ю надійшла зловісна звістка про початок великої кровопролитної війни.Справжній масштаб цих великих втрат неможливо оцінити. Та, навіть всевладний час,  не в змозі стерти із нашої пам’яті згадку про ті страшні і величні події. Нам ніколи не забути цієї страшної трагедії.

 14 вересня 2018 року в нашому селищі відзначалась 75-річниця визволення нашого краю від нацистських окупантів. На площі біля Алеї Слави зібралися ветерани Другої світової,  представники районної та селищної рад, райдержадміністрації, трудових колективів селища, школярі, жителі селища та гості на мітинг - реквієм

Перше слово було надано селищному голові Павлу Буднику, який у своїй промові згадав про те, як 75 років тому пекельний вал Другої світової прокотився по  нашій землі . Як один кривавий диктатор  радянської  імперії перемагав   такого ж маніакального диктатора  нацистської Німеччини. 

Визволення від коричневої чуми  змінилося  російською диктатурою і Україна вкотре стала  розмінною картою  в ході   чергового  переділу світового панування . Масштаби  людських  втратв тій війні, говорив Павло Іванович, вражають  навіть найчерствіші душі.  Якщо одразу після війни  говорили про  втрати  в 12-15 мільйонів, у 60-ті про 20 мільйонів,  у 80і -  27 мільйонів, то нещодавно міністерство оборони Росії визнало  втрати Радянського Союзу  у другій світовій війні  в кількості 43 мільйона    чоловік,  в тому числі  близько 19 мільйонів мирних  жителів. Нормальна  людина з нормальною уявою  не здатна   усвідомити   цю трагедію.    Який розум  може сприйняти що за декілька років  зникла,  згоріла, вмерла  в центрі Європи така країна як Україна!

    Ми не  можемо собі дозволити забути   все це!  Історія  на жаль  не має такого відмінку -  якби зробили  по іншому, то  все могло би  бути не так трагічно.    Якби, якби, якби…  Все це дуже прикро, біль втрат і через декілька поколінь не полишає нас,  але ще більш прикро  стає від усвідомлення  того,   що історія нас вчить лиш одному -   вона нас нічому не учить!

    Все повторюється, сьогодні на Донбасі ллється кров наших патріотів, гинуть кращі сини і дочки України, і ми повинні все зробити для того щоб ці жертви не стали марними, наголосив селищний голова.

     

 З привітальним словом від районної ради виступила голова районної ради Юлія Симоненко, яка привітала присутніх ветеранів, подякувала за здобуту тяжку перемогу,  побажала  міцного здоров'я  та надовго ще залишатися  в строю.  

Від молодого покоління подякувала ветеранів за можливість сьогодні жити, навчатись і кохати учениця 10 класу Більмацької спеціалізованої  школи  I-IIIcтупенів «Інтелект»Остріченко Валерія. Вона щиро привітала  всіх з днем доблесті, мужності та героїзму  

Проникливо та зворушливо звучали пісні, як , то болісним щемом, то радістю   і   вдячністю  відгукувались в  серці кожного.

Всі присутні вшанували пам'ять загиблих героїв хвилиною мовчання.

 

Квіти  героям,  які  вийшли  живими з  того пекла  і  зараз поряд з нами, в знак подяки, дарували школярі. Очільники селища та представники місцевих  трудових колективів вшанували память загиблих у роки війни покладанням квітів до меморіалу.

Джерело:www.kbv.zp.ua

DSCF9858

Прочитано 650 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net