"Пакунок малюка" вже отримали і в нашому районі

255824.09.2018 у Більмацькому районі впроваджено надання одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» при народженні дитини відповідно до постанови КМУ від 20.06.2018 № 512 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги “пакунок малюка”». Вже дві сім’ї отримали «пакунки малюка». Голова РДА Артем Попов, начальник УСЗН РДА Віктор Спахі вручили пакунки сімʼям новонароджених у вересні поточного року.

Дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків. Видача допомоги «пакунок малюка» проводиться у пологовому будинку під час виписки новонародженої дитини. Окрім одягу та інших важливих для дитини речей, пакунок також містить інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною. Пакунок малюка є безповоротною адресною соціальною допомогою та видаватиметься по одному на кожну дитину, а отримати його зможуть мати, батько, родичі або патронатний вихователь новонародженої дитини.

Вже з першого вересня цього року українські сім’ї при народженні дитини отримують набір із двадцяти п’яти необхідних речей для новонароджених діток:

- Підгузки одноразові для новонароджених, від 2 до 5 кг, та не менше 94 штук в упаковці.

- Серветки вологі одноразові для дітей від 0 років, гіпоалергенні, PH-нейтральні, без запаху, та не менше 56 штук в упаковці.

- Пелюшка ситцева, розмір 80 x 95 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

-Пелюшка фланелева, розмір 90 x 110 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

-  Пелюшка муслінова, розмір 70 x 70 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

- Пелюшка багаторазова вологостійка, розмір 60 х 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

- Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 0 - 3 місяці

-  Шапочка, стовідсоткова бавовна, розмір 3 - 6 місяців

-  Боді з коротким рукавом:

-  розмір 50 - 56 см

-  розмір 56 - 58 см

-   Боді з довгим рукавом, трикотаж, стовідсоткова бавовна:

-   розмір 50 - 56 см

-  розмір 56 - 58 см

-  Штани-повзунки із закритими носочками, стовідсоткова бавовна:

-  розмір 50 - 56 см

-  розмір 56 - 58 см

-  Чоловічки з довгим рукавом та штанцями:

-  розмір 50 - 56 см

-  розмір 56 - 58 см

-  Шкарпетки, частка бавовни у виробі не менше 90 відсотків, розмір 0 - 3 місяці

-Термометр для води

-Термометр для тіла електронний, з гумовим наконечником

-  Ножиці манікюрні дитячі з тупими наконечниками (безпечні), виготовлені з нержавіючої медичної сталі

-  Прокладки для лактації, не менше 60 штук в упаковці

-Ковдра тепла/демісезонна, наповнювач - стовідсоткова бавовна, зовнішня тканина - також стовідсоткова бавовна, розмір 90 x 120 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

Плед-ковдра, 100 % трикотаж, бавовна, розмір 60 x 80 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %)

- Матрац, склад за міжнародними нормами, розмір 42 x 70. Розмір матрацу (периметр) має збігатися з розміром (периметром) дна коробки-колиски

- Рушник махровий для купання з кутком, розмір 100 x 100 см (допускається зміна розмірів +/- 10 %), вироблений з натурального матеріалу

Іграшка-брязкальце розвиваюча, виготовлена із пластику зі сертифікатом, що дозволяє використання дитячих іграшок, без дрібних деталей

- Крем із вмістом ланоліну 100 %

-Рідке мило-шампунь дитяче з дозатором, універсальне, від 0 років, без парабенів, гіпоалергенне, без запаху, 500 мл

- Весь комплект має бути упакований в коробку-колиску з міцного картону, розмір 43×70×27 см. Зазначена коробка виготовляється з міцного гофрокартону з кашировкою та повнокольоровим друком на дно та кришку коробки. А для зміцнення конструкції в дно та бокові стінки мають бути додані окремі вставки.

Пакунок надаватиметься кожній родині при виписці з пологового будинку, він підтримає матеріально та інформаційно, та стане серйозною допомогою першочергово тим родинам, які через складне матеріальне становище позбавлені можливості придбати новонародженій дитині якісні предмети догляду та одягу. У випадку відсутності допомоги у пологовому будинку управління соціального захисту населення райдержадміністрації на підставі заяви отримувача допомоги забезпечує доставку та видачу «пакунка малюка».

Отримання допомоги «пакунок малюка» не тягне за собою зміни розміру допомоги при народженні дитини. Вартість отриманої допомоги не враховується під час обчислення сукупного доходу сім’ї для всіх видів соціальної допомоги, що надаються відповідно до законодавства.

Джерело:kuibrda.gov.ua

Прочитано 484 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net