Профінформаційний захід в Комиш- Зорянській школі

 

Професійна орієнтація учнів – одне з важливих питань сьогодення, адже від того, як вони обирають професію, якими критеріями користуються у своєму виборі, залежить не тільки майбутнє дітей, а й майбутнє держави.

На сьогодні кожен третій випускник школи обирає професію стихійно, а це означає, що для багатьох із них обрана професія стане тимчасовою, тільки на період навчання. Навчання заради диплому ніколи користі не приносить, а лише створює зайві проблеми у майбутньому: незадоволеність працею, психологічне вигорання, низька конкурентоспроможність на ринку праці, безробіття.

26 вересня фахівцями Більмацької районної філії Запорізького обласного центру зайнятості проведений профорієнтаційний захід у Комиш- Зорянській загальноосвітній школі 1-ІІІ ст. для учнів 11 класу. Завдання заходу – зорієнтувати випускників та їх батьків на ринку праці, донести до них, які професії сьогодення та ближчої перспективи затребувані, хто потрібен роботодавцю, яких фахівців чекають на підприємствах регіону.

Для тих учнів, у кого вас немає явної переваги в якій-небудь сфері діяльності або є декілька варіантів майбутньої професії, хто бажає глибше ознайомитися з професією, дізнатися про потребу фахівців на ринку праці, запропоновано скористатися можливістю отримати повну інформацію про професії та стан регіонального ринку праці в Більмацькій районній філії Запорізького обласного центру зайнятості.

Учнів проінформовано про можливості отримання консультаційної допомоги щодо професійного вибору, професійного навчання, складання резюме, у тому числі відеорезюме. Також професійно самовизначитись допоможе профдіагностика (за особистим бажанням). Фахівці служби зайнятості запропонують психодіагностичне тестування в автоматизованій системі АРМ "#ПрофКонсультант", АС "#Оптант_Плюс"   Також можливе онлайн - тестування і на сайті Державної служби зайнятості https://www.dcz.gov.ua в розділі #Професійна_орієнтація.

Учням 11 класу були запропоновані тести з метою виявлення професійних інтересів, нахилів, здібностей до певного типу професій і співставлення їх зі своїми можливостями, знаннями, вміннями, навичками. Також випускники заповнили анкети, що дають можливість визначити наявний рівень формування професійних планів на майбутнє. Згідно результатів анкетування плануватиметься подальша профорієнтаційна робота з учнівською молоддю.

Прочитано 473 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net