ДЕНЬ ДІАЛОГУ З ВЛАДОЮ

 DSC073524-25 вересня 2018 року Більмацький селищний голова Павло Будник взяв участь уДні Діалогу з владою, що проходив в м. Тернополі

День Діалогу з владою – це традиційний щорічний захід, що слугує майданчиком для обговорення питань і вироблення спільної позиції органів державної влади та Асоціації міст України щодо результатів та подальшого впровадження реформи місцевого самоврядування, бюджетного забезпечення територіальних громад, реалізації секторальних реформ, удосконалення законодавчої бази.

В заході приймали участь: Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, Голова Асоціації міст України Віталій Кличко, представники Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міст, селищ та сіл України.

Головними темами на панельних дискусіях заходу були: 

тан та перспективи децентралізаційної реформи;

- бюджетне забезпечення територіальних громад через призму секторальних реформ;

містобудування та житлово-комунальне господарство;

соціально-культурний розвиток громад: нові можливості.

Під час дискусії прозвучали питання, які є найбільш актуальними для громад. Зокрема, був розглянутий хід секторальних реформ, а саме: питання розподілу державних субвенцій між місцевими бюджетами, реформування та фінансування медицини, освіти, надання субсидій і пільг та інші. Також була піднята проблема розподілу повноважень на місцях, з якою стикаються органи місцевого самоврядування.

За підсумками дискусій першого дня заходу учасники прийняли за основу Звернення Асоціації міст України до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України і доручили Виконавчій дирекції АМУ доопрацювати документ з урахуванням висловлених пропозицій.

В своєму зверненні міські, селищні, сільські голови, обговоривши стан місцевогосамоврядування в Україні на Дні Діалогу з владою, висловлюють впевненість унеобхідності посилення місцевого самоврядування і територіальної організації владидля забезпечення гідного рівня життя громадян і розвитку України та звертаються довищих органів державної влади щодо вирішення ряду важливих питань.

Завантажити звернення

Джерело:www.kbv.zp.ua

prodan govoryt   img 2821 0

Прочитано 216 разів
Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net