Курсы валют: курс евро, доллара, рубля
вишивакна

Реклама на сайті

автозапчасти
бизон
р7

Талант від Господа

Сьогодні ми хочемо розповісти про милу, добру, звичайну, на перший погляд, дівчину Тетяну Зотову (дівоче прізвище Момот).  Ті, хто її добре знають, можуть з впевненістю сказати, що Господь наділив її багатьма вміннями і талантами.

З самого дитинства дівчина тягнулася до прекрасного, помічала красу та неповторність природи, особливості людської натури. Її все надихало. Маючи художній смак,  вміння добиватися поставленої мети, натхнення, бажання творити, Тетяна вже не один рік пише полотна: натюрморти, пейзажі, казкових героїв для своїх діток. Не так давно дівчина захопилася написанням портретів. Вже не один десяток полотен вийшов з-під її пензля. Сім'ю, сестер, друзів, а зараз вже й з'явилися замовники, навіть із-за кордону.

Тетянка наполегливо вивчає особливості та техніку жанру, адже портрет тільки тоді вдався, коли на тебе з полотна не тільки дивиться немов жива людина, а й через погляд можна розгледіти стан її душі. Тому дівчина консультується з досвідченими художниками, переймає їх досвід.

Нещодавно в Бердянську їй запропонували зробити виставку своїх робіт, на що Тетяна скромно відповіла, що в неї ще все попереду.

Та й дійсно, життя її вирує від неймовірної кількості ідей, захоплень, бажань, які вона хоче втілити в життя.

Тетяна  не тільки художниця, а й дизайнер свого будинку( по його стінах теж прогулюється Танин  пензлик). Проявляється творча натура і у випічці смачних тортів, прикрашанні святкового столу.

Турботлива та лагідна мама, любляча дружина, надійний товариш….

Успіхів та наснаги, творчих досягнень та Божих  благословень!

  

Прочитано 1490 разів