Курсы валют: курс евро, доллара, рубля
вишивакна

Реклама на сайті

автозапчасти
бизон
р7

Мир в серці з «Гармонією»

6 листопада я побувала на черговій зустрічі майстринь – в районному любительському об'єднанні «Гармонія».

Цього разу зустріч була ще більш насичена:

Незмінна помічниця та постійний учасник засідань, Сіляєва Валентина, підготувала пізнавальний та цікавий матеріал про рідну мову з нагоди тижня української мови.

Як завжди, з цікавими новинами та матеріалами, Світлана Михайлівна Причиненко. Вона зачитала цього разу свого вірша про мову та поділилася враженнями від поїздки в Білорусь, звідки вона родом.

Турбуючись про здоров'я наших жінок, було запрошено лікаря-онколога Падалку Інну Григорівну, яка розповіла про необхідність і важливість регулярного обстеження жінок у лікаря, з метою виявлення проблем на ранніх стадіях. Вона дала поради, як можна обстежувати жінці своє тіло на виявлення змін, відповіла на поставленні запитання та побажала всім міцного здоров'я та довголіття.

Дружнє коло однодумців поповнилось новими талантами. Ми познайомились з Тетяною Анатоліївною Ємченко, талановитим директором Комиш-Зорянського будинку культури. Господь наділив її стількома талантами, що втомишся й перераховувати: гарно співає, малює, декорує, фотографує. І це далеко не весь перелік. Ми домовилися ближче поспілкуватися і ознайомитися з її творчістю.

Веселим вихором «влетіла» до нас невтомна та невгамовна Павліш Наталя Іванівна. Жінка постійно має якісь цікаві ідеї, щось організовує. Цього разу вона привезла з собою органайзери для оселі господині.

Умілі руки «одягнули» в одяг праску, щоб не припадала пилом, підручні матеріали, такі, як пластикове відерце від будівельних матеріалів, можна перетворити на красиву господарську сумку, невеликі органайзери стануть у нагоді не тільки нашим майстриням для муліне, стрічок чи лоскутів, а й кожній господині вдома для хустинок чи тих же шкарпеток, які часто гублять свою пару.

Наталя Іванівна поділилася радісною новиною про відкриття музею в Білоцерківці, заснованим нею, запросила в гості і …так само, як несподівано з'явилась, так і зникла.

Наші майстрині не тільки зустрічаються на місці, а й приймають участь у всіляких виставках, конкурсах. Диву дивуєшся, скільки невтомної енергії у цих жінок. Ще тільки-но розпочинали бесіду, як вже пішли передавати нові роботи, ділитися враженнями, давати поради. Я спостерігала зі сторони за трудівницями і, немов занурювалася у безмежний океан краси. Турботи відходили на задній план, хотілось просто дивитися і насолоджуватися чудовими витворами талановитих рук.

Директор центру, Вітер Міла Вікторівна, вивішувала всі нові роботи майстринь і жваво коментувала їх авторів. Одна за другою поставали перед нами вишиті картини, ікони, рушники, блузи, декорований посуд, писані картини.

Скільки годин, днів, місяців наполегливої праці стоять за цими роботами? Хрестик до хрестика, намистину до намистини, щоб рівненько, без помітних вузликів. Скільки терпіння потрібно мати людині, щоб займатися вишиванням, малюванням, плетінням? Та й чи достане цього терпіння, якщо не маєш таланту? Мабуть, що ні. Не кожний так зможе, навіть, якщо дуже захоче.

Траплялося чути від людей, що вся ця робота – марна трата часу, краще зайву годину на землі попрацювати, по господарству чи телевізор подивитись, відпочити. Звичайно, на що витрачати свій час – справа кожного, але одне з впевненістю можу сказати: в цих роботах – любов і тепло людських сердець, які так нам зараз необхідні. Вони роблять оточуючий світ кращим, допомагають відволіктися, хоч на мить, від повсякденних справ, клопоту.

Саме творчі подарунки, зроблені з любов'ю своїми руками, зігрівають серця наших воїнів на передовій.

Тож успіхів вам, НАШІ ТАЛАНТИ, та натхнення і подяка велика організаторам таких зборів за круглим столом за чашкою ароматного чаю зі смачною випічкою наших господинь. Всюди вони встигають: і повишивати, і смачно сім'ю та друзів нагодувати. (редактор газети Семеняка С.В.)

  

Прочитано 1298 разів