Курсы валют: курс евро, доллара, рубля
вишивакна

Реклама на сайті

автозапчасти
бизон
р7

Все життя в культурі – так можна сказати про музиканта від Бога Віктора Миколайовича Куриленка.

В.М. Куриленко закінчив Мелітопольське культурне училище по спеціальності клубний працівник, керівник самодіяльного духового оркестру. Проходячи строкову службу в лавах радянської армії грав у військовому духовному оркестрі. Розпочав трудову діяльність художнім керівником селищного будинку культури, потім працював завідуючим культурно-масовим сектором районного будинку культури.

На сьогоднішній день плідно працює на посаді художнього керівника вище названого закладу. Відповідальний, дисциплінований, надійний, в роботі ніколи не підведе. Там де В.М. Куриленко як звукооператор чи соліст концерту захід проходить на високому професійному рівні. Свої майстерності як музиканта та співака В.М. Куриленко завдячує своєму наставнику та вчителю заслуженому працівнику культури України В.В. Гетьману. На сьогодні Віктора Миколайовича вважають кращим музикантом Куйбишевського району, в нього чарівний голос закохано багато прихильників. Він може задовольнити духовні потреби простої будь-якої пересічної людини подарувавши їй улюблену пісню для душі і серця.

Кажуть, що з часом людина старіє і втрачає професійність та тільки це не про Віктора Миколайовича він багато працює, йде в ногу з сучасністю, тому його музичний репертуар подобається людям і його часто зарощують на святкові заходи присвячені ювілеям, весіллям, професійним та календарним святам.

В.М. Куриленко пишається своїм сином Дмитром – це його гордість та надія. І хоч син не пішов по стопам батька, не став музикантом та виріс порядною, доброю, ввічливою людиною і пам’ятає наставляння батька: «Головне – знати себе в житті і бути корисним людині»

21 січня В.М. Куриленку виповнюється 50 років.

Вітаємо його з золотим ювілеєм бажаємо здоров’я, наснаги, творчості і успіхів на культосвітній ниві бадьорості духу на довгі роки, хай радість, щастя та достаток наповнюють ваше Вікторе Миколайовичу сповнене трудових здобутків життя.

Прочитано 1290 разів