Курсы валют: курс евро, доллара, рубля
вишивакна

Реклама на сайті

автозапчасти
бизон
р7

мала Батьківщина

Так сталося на білому світі, що багато людей на протязі свого життя змінюють місце проживання, чи то переїзджаючи в інше місце, чи то, навіть, в іншу країну. Причин може бути багато: навчання, одруження, професійна або спортивна кар'єра…

Хтось, через роки повертається назад, хтось залишається назавжди. Хтось сумує, ностальгує за місцем, де народився і виріс, а хтось забуває звідки він, де його коріння. Хто може сказати, як правильно вважати: де твоя мала батьківщина – де народився, де виріс чи де став тією людиною, яку всі знають в суспільстві та поважають? Я б не поспішав з відповіддю і не робив це аксіомою.

Самому мені одного разу теж довелося змінити місце проживання (якщо не враховувати 2 роки служби в армії). Довелось залишити місто, де народився і виріс, де став спеціалістом своєї справи, де пройшло становлення, як працівника, керівника, чоловіка, батька… Де знаєш не тільки вулиці або квартали, а й, начебто, кожну травинку, рослинку, людину. Промайнули там більше сорока років. Та вже й у Куйбишевому плинули дев'ять років життя, праці фізичної, інтелектуальної, духовної. Вже не можеш відділити себе від цієї землі, людей, які поряд, цієї природи, а головне – долі народу цієї землі.

Звісно, буває тягне до свого коріння, до спогадів, до друзів, з ким гуляв, вчився, працював у молодості. Але, все ж таки, помічаєш, що думаєш більше, молишся завзятіше за те місце, тих людей, які поряд, які в сьогоденні, з якими йдеш зараз по життю.

Цінуймо те місце, де живемо та працюємо сьогодні. Да поблагословить Господь наш славетний край!

О.Семеняка

Прочитано 1159 разів