Курсы валют: курс евро, доллара, рубля
вишивакна

Реклама на сайті

автозапчасти
бизон
р7

Що важливіше: знати чи вірити?

Здавалось би банальне питання і більшість людей відповість: «Звичайно, знати!» Ті, хто трохи по-розмірковує, мабуть, вже не буде таким категоричним. А якщо ми з вами подискутуємо, то, скоріше за все, у багатьох відповідь зміниться. Тож, давайте разом подумаємо.

Те, що ми знаємо сьогодні і в чому впевнені може не виправдати себе завтра. Ті, хто застав кінець радянських часів пам'ятають, як в один день тисячі на ощадкнижках стали копійками, як за елементарними речами раптом почали шикуватись черги, як маючі гроші нічого не можна було купити та багато іншого. Знання не принесло великої користі. А той, хто, не зважаючи на видиме благополуччя, дивився в майбутнє, передбачав можливі наслідки халатності, безтурботності, зміг без значних втрат або, навіть, з вигодою зміг пройти зміни в політиці, економіці тощо. Ми не кажемо тут про тих, хто накрав, награбував, відібрав.

Віра в майбутнє, віра в щасливе завтра має більш вагомий доробок ніж знання. Знання – статичний еквівалент, віра – необмежена галузь. Знання приземлює, призупиняє. Віра штовхає вперед, направляє до пошуків кращого, важливішого, вищого. Знання спирається на себе, на людей, обставини. Віра пролягає аж до Бога. Віра не має меж.

Вірити – значить жити, розвиватись, заглянути наперед. Те, в що ми віримо, приходить до нас. Кожен крок надає впевненості, підтверджує правильність вибору, наповнює життя змістом.

Знання – добре, віра – краще. Хтось колись сказав: «Хороше – ворог кращого». Тож, отримуючи знання, будем зміцнювати віру, навчаючись чомусь, будемо мріяти про вище.

НЕХАЙ ГОСПОДЬ ЗМІЦНИТЬ НАШУ ВІРУ!

Прочитано 844 разів