Курсы валют: курс евро, доллара, рубля
вишивакна

Реклама на сайті

автозапчасти
бизон
р7

З приводу чергового перейменування

Те, що нині відбувається навколо назви нашого району та чергова спроба його перейменування є, на мою думку, не що інше, як безглузда істерія. Верховна Рада України прийняла рішення з цього питання, в установах і організаціях району виготовили печатки та штампи, внесли зміни у відповідні документи, встановили інформаційно-вказівні знаки на шляхах.

Що дасть чергове перейменування окрім клопоту та додаткових грошових витрат? Показавши один раз свою некомпетентність, не показуйте ще й свою дурість.

Кожен чує те, що хоче чути. Нещодавно мені довелось працювати з історичними документами в одній столичній установі. Її службовці були приємно вражені милозвучністю і поетичністю назви «Більмак», бо вважають, що назва походить від квіткової рослини, навіть, нехай і міфічної (Білий мак). Спробуйте це спростувати.

Не дивуюсь, що з таким підходом до назви «Більмак» (до речі, до нової назви вже майже звикли) в головах диванних патріотів виникає ідея перейменування річки Берди, бо, бач, має тюрську назву.

Василь Скрибець

с. Смирнове

Прочитано 1230 разів