Курсы валют: курс евро, доллара, рубля
вишивакна

Реклама на сайті

автозапчасти
бизон
р7

Навчання через втрати

Одна моя знайома колись повідала таку історію:

«У своєму житті я дуже часто запізнювалась. Завжди знаходились якісь причини, важливі й не дуже, через які я ніколи не встигала вчасно до місця чи об'єкту призначення. Але одного разу все змінилося. Я зустріла дуже гарного хлопця, ми покохали один одного, почали зустрічатися. Приходжу одного разу на побачення, дуже хвилююся, дуже ретельно готувалась до нього, дуже чекала. А мого обранця немає й немає. І чую у себе в серці голос: «Отак і Я тебе завжди чекаю, коли ти запізнюєшся». Милий все ж таки прийшов, вибачився, а в мені так і дзвеніли ті почуті слова.

Пройшов час і на одне з побачень мій коханий не прийшов зовсім. І знову в мені пролунав той голос: «Отак і Я чекаю, коли ти не приходиш до Мене».

Це мене так вразило і так перевернуло всі мої принципи й звички, що я пообіцяла більш ніколи не запізнюватись і завжди дотримуватись слова, що й стараюсь з тих пір виконувати».

Подумайте, чи варто вам теж проходити подібні стреси, або, прийняти рішення не запізнюватись і не підводити ближніх прямо зараз. Успіху в вашому правильному рішенні!

Прочитано 1460 разів