Курсы валют: курс евро, доллара, рубля
вишивакна

Реклама на сайті

автозапчасти
бизон
р7

КУРСИ З ВИВЧЕННЯ БІБЛІЇ

Біблія – Святе Письмо, Слово Боже, Книга життя… Якими величними назвами ми називаємо цю Книгу книг. Всі християнські конфесії та й багато інших релігій вважають Біблію Священним Письмом християнської віри.

А якщо так, то наскільки ж ми з вами знаємо Священне Письмо? Так, більшість людей, навіть, дуже релігійних знають зміст Біблії лиш з чужих уст, якісь окремі уривки та, можливо, якесь чиєсь особисте бачення змісту Біблії.

Художню літературу або фільми ми чомусь бажаємо переглянути особисто. Невже ж Біблія недостойна, щоб її всі християни читали особисто. Література, кінематограф, а тепер ще й інтернет несуть до нас безліч різноманітної інформації. Що правда? Що брехня? А що гріх? Невже ми особисто не хочемо впевнитись в тому, що говорить Слово, що створило весь цей світ, Слово, що воскресило Ісуса Христа, нашого Господа та Спасителя з мертвих, Слово, що обіцяє нам вічне життя?

На наших курсах за короткий час ви навчитесь пізнавати Біблію, розмірковувати над нею, змінювати своє життя так, як цього хоче Бог, бо це для нас найкраще, що може тільки з нами бути. Ми познайомимось з царем Давидом і Мойсеєм, з Адамом і Авраамом, з Ісусом Христом і його апостолами. Ми дізнаємось мету нашого життя. Ми навчимось відрізняти істину від неправди.

Приходьте на заняття та приводьте своїх друзів кожної неділі о 14.00, починаючи з 10 вересня, до контори ТОВ «Смак», що по вул. Центральній, 34.

Кожен, хто пройде всі 5 уроків пізнання Біблії, отримає Біблію в подарунок.

МИ ЧЕКАЄМО НА ВАС!

Прочитано 499 разів