Салон-магазин краси та здоров'я "Аметист"

Види послуг:
- косметологічний догляд за обличчям
- гігієнічне очищення
- шовковий лімфодренажний масаж обличчя
- рішення проблемної шкіри
- програми омолодження шкіри обличчя
- SPA- програми по тілу 
- антицелюлітний масаж по тілу
- парафінотерапія
- депіляція

Виглядати красиво в сучасному світі це не дороге задоволення доступне не кожному, а необхідність. При цьому послугами різних перукарень, спа салонів, косметологічних кабінетів користуються не тільки представниці прекрасної, але й представники сильної статі.

Даний вид надання послуг з’явився давно, і розвивається динамічно в наш час. Нові технології в галузі краси, косметології дозволяють всім людям виглядати дуже красиво гідно і сучасно, незважаючи на вік, тип особи та інші параметри. Кожна людина відчуває необхідність подобатися іншим людям, виглядати красиво і справляти враження. Середньостатистична людина, будь-то жінка або чоловік один раз на місяць відвідує перукарнюсалон краси чи косметологічний кабінет.

 Наші послуги

 

 

 

Регулярні походи до косметолога - гарантія збереження привабливості на довгий час. Тільки фахівець допоможе підібрати найкращу косметику персонально кожному клієнту і підкаже, яку методику варто застосувати для вирішення тих чи інших проблем шкіри. Зрештою, візит в салон краси - це приємний релакс і відпочинок не тільки тілом, а й душею. Завжди раді Вас зустріти та надати необхідні послуги.

Ваш «Аметист»

 

Запрошуємо в наш салон-магазин краси та здоров'я "Аметист!

Ми застосовуємо індивідуальній підхід – в залежності від виявленої проблеми і Ваших фінансових можливостей, підбираємо і комбінуємо процедури, складемо оптимальну програму саме для Вашої шкіри, враховуючи наявні протипокази.

Ми цінуємо здоров'я наших клієнтів і власну репутацію.

Ми постійно навчаємось, опановуємо нові технології. Краса на терпить делетанства!

Процедури апаратної косметології проводяться за допомогою спеціальної апаратури, розробленої з урахуванням останніх досягнень науки, техніки та ІТ-технологій. Любов і популярність у жінок і чоловіків різного віку, апаратна косметологія завоювала, насамперед тим, що допомагає вирішити або запобігти багатьом проблемам обличчя, тіла і волосся без хірургічного втручання. Причому ефект від процедури ми можемо гарантувати – це раз, і два – у відносно короткі терміни. Майже всі процедури проводяться з мінімальним почуттям дискомфорту під час процедури.

Параметри проведення процедури можливо підбирати з урахуванням індивідуальних особливостей кожного з вас, тому не багато з процедур апаратної косметології мають жорсткі вікові обмеження. Ми маємо можливість підсилити ефект апаратного впливу, поєднуючи їх з багатьма іншими косметологічними процедурами.

Стати нашим клієнтом може кожний. Ми працюємо за принципом: «Не стан гаманця, а стан душі». Приходять сюди ті, хто любить себе і поважає. В нас можна отримати консультацію, придбати засоби догляду за шкірою та тілом і все буде налаштовано під можливості конкретної людини. Дуже багато приходить школярів з проблемами шкіри. Працюю за лозунгом: «Ми працюємо не для всіх, ми працюємо для кожного!» В нашому кабінеті людина завжди отримає індивідуальний підхід. Кожний клієнт – окрема історія, починається зі знайомства і переростає в тривалі стосунки, дружбу.

Наше завдання не тільки попрацювати зі шкірою, але і надати необхідну корисну інформацію для себе по догляду за обличчям та тілом, щоб мати можливість розібратися в усьому, прийняти рішення, чого насправді хоче людина. На кожного клієнта заведена карточка, за якою ведеться кожен особисто. Основне кредо – весь час навчатися, бути професіоналом.

             

Прочитано 3343 разів
 

Новини селища та району

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net