ТЦ « ЛЕБІДЬ»

 

ЛАСКАВО ЗАПРОШУЄМО В ТЦ « ЛЕБІДЬ»!!!!

 

Торгівельний центр «Лебідь» займає особливе місце в торгівельній мережі селища Більмак. Під його дахом знайшли своє призначення: продуктовий і промтоварні магазини, відділення «Приватбанку» та аптека, інші сфери послуг. До користування відвідувачів є банкомат і термінал. Весь комплекс послуг вдало контактує один з одним, як один організм.

 

   

ТЦ «Лебідь» користується неабияким попитом не тільки серед жителів селища, а й гостей, бо розташований біля автовокзалу, а прямо на нього виходить головна вулиця селища, що надає йому особливого колориту. 

Якщо ви ще не відвідували ТЦ «Лебідь», то зробіть це якнайшвидше і ми впевнені, що він стане вашим новим другом.

Маркет харчових продуктів «Лебідь»

Маркет харчових продуктів та побутової хімії «Лебідь» розташований на першому поверсі торгового центру з однойменною назвою та є його візитною карткою. Зручно розташовані відділи, великий асортимент продукції, привабливі ціни, привітні продавці – все це робить маркет привабливим для покупців. 
Побутова хімія маркету «Лаванда» займає одне з ведучих місць в його функціонуванні. Якщо ви бажаєте, щоб ваша домівка була чистою, елегантною, а ваш одяг завжди вишуканим та охайним – користуйтесь  побутовою хімією «Лаванди». Ваше враження буде приємним і постійним. Продукція маркету буде вам до вподоби та стане вашим помічником у домашніх справах. 
Завітавши до маркету одного разу, виникає бажання зайти й наступного. Заходьте й ви – ваш візит буде приємним і корисним. Маркет «Лебідь» чекає на вас!

   

    

    

                 

 

Акції 

   

 

Прочитано 3646 разів

Новини селища та району

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net