Курсы валют: курс евро, доллара, рубля
вишивакна

Реклама на сайті

автозапчасти
бизон
р7

Наш сайт створений для співробітництва творчих та небайдужих людей для відродження смт Більмак та Більмацького району; розвитку ЗМІ, об'єднання однією метою – заявити на повний голос про наш чудовий край, наших героїв, талантів, здобутки, ідеї, можливості, нашу щиру дружню родину – громаду селища.

Інформаційний портал «Куйбишеве. Все Для Всіх» (тепер «Відродження краю») створювався тільки особистим коштом команди сайту, а зараз продовжує працювати, як за рахунок особистого фінансування так і добровільних пожертв людей, які відчули потрібність та своєчасність нашого проекту. Ми прагнемо розповісти Вам про життя селища та району, про всі його позитивні та не зовсім сторони. Інформувати так, щоб навіть той, хто знаходиться далеко від рідного краю, відкриваючи сторінки нашого сайту, міг відчути себе вдома, стати учасником відтворених подій.

Спочатку створення даного проекту не переслідувало ніяких інших цілей, окрім того, як заявити «всьому світу» про існування такого неповторного селища, як Більмак (тоді ще Куйбишеве), писати про його талановитих людей. Неодноразово змінювався шаблон, рубрики. Хотілося, щоб платформа була цікавою та пізнавальною, надавала потрібні матеріали і, в той же час, була зручною та невибагливою у користуванні.

В подальшому проект значно розширився, зросла щоденна кількість відвідувачів, з'явилися постійні користувачі, покращилась якість та потужність сайту. І на сьогодні перед нами нові завдання, нові плани, нові проекти. Це, насамперед:

  • Випуск онлайн-газети;

  • Підняття патріотичного духу населення;

  • Духовне виховання молоді;

  • Об'єднання людей загальною метою щодо відродження краю;

  • Культурне виховання громадян та багато іншого.

Тож, згуртуємось в колі друзів, однодумців, патріотів, будівників нової нації, нової щасливої України.РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ!

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net