Понеділок, 18 грудня 2017 13:20

Салон ювелірних виробів "Едіс"

Written by

Салон ювелірних виробів "Едіс" поздоровляє всіх з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим.

З 15 грудня по 15 січня проводить акцію - кожному покупцеві знижка золота - 25%, срібла - 50%, біжутерії - 10%.
 
Ми будемо раді бачити вас за адресою: смт Більмак, вул. Смирнова, 5/10, тел. 2-00-74 та вул. Центральна, 66(2-й поверх), тел. 2-09-80, Новий відділ - ТЦ "Лебідь", II поверх, тел. 2-02-04.
"Едіс" - це якість у кожному грамі!

Експериментально доведено, що брикети з лузги соняшника горять довше інших видів біопалива, а також виділяють більше тепла. При закладці в котел однакового обсягу дров і брикетів, від останніх гарантовано можна отримати більше тепла, ніж навіть від такого ж обсягу найдорожчих дров. Наприклад, щоб обігріти кімнату площею 50 кв.м, досить буде 1 кг брикетів, тому що горять вони приблизно 2 години, а тліють і того довше - 6-8 годин. Після повного згоряння золи від них залишається із сірникову коробку. Практично безвідходне виробництво, яке і пояснює причину виділення такої кількості тепла. А отримана зола стане відмінним добривом для рослин.

Слід також відзначити зручність закладки в топку: зручно брати руками, не заженеш занозу, не забрудниш руки. До того ж, якщо ваш котел розрахований на дрова, то тверде біопаливо точно для нього підійде. І екологія. При спалюванні брикету вуглекислого газу в атмосферу виділяється стільки ж, скільки і при спалюванні деревини, чого не можна сказати про гас, кокс, вугілля.

ТОВ "Смак" реалізує ПАЛИВНІ БРИКЕТИ власного виробництва.

Екологічно чисті, без клейових домішок.
Економно! Зручно! Вигідно!
(050)96 039 36

Щоб процес дорослішання пройшов якомога м'якше, постарайтеся прищепити малюкові кілька важливих звичок. Які саме, читайте в нашій статті.

Любов до навчання

За цією якістю ховається здоровий інтерес до отримання нових знань. Навчання урізноманітнює життя і допомагає впоратися із багатьма психологічними проблемами. Щоб довести дитині, що навчання - це добре, придумайте заняття, яким ви зможете займатися разом. Так ви подасте малюкові хороший приклад і він зрозуміє, що отримувати нові знання можна в будь-якому місці і в будь-якому віці.

Уміння жити усвідомлено

Техніка повної присутності в поточному моменті також відноситься до ефективних рецептів щасливого життя. Як же навчити дитину усвідомленості? Почніть зі звичайних прогулянок. Введіть традицію неспішних сімейних прогулянок, під час яких ви будете разом насолоджуватися небом, співом птахів, дощовими крапельками, застиглими на гілках дерев, приділяючи при цьому увагу всім органам почуттів.

Звичка ділитися

Люди не народжуються із цією якістю, тому ваше завдання - навчити малюка ділитися. Для початку зробіть разом приємний сюрприз для когось зі знайомих або відвезіть старі іграшки в дитячий будинок. Вчені довели, що подібні вчинки активізують у мозку людини центр задоволення, а значить і ви, і малюк будете почувати себе щасливішими.

малюки

Уміння дивитися на ситуацію з різних кутів

Це найважливіший навик для запобігання депресивних станів у майбутньому. Адже, якщо малюк звикне фокусуватися на негативі, то просто не зможе помічати все те хороше, що є присутнім навіть у найнеприємнішій ситуації.

Уміння використовувати свої сильні сторони

Коли людина робить те, що у неї найкраще виходить, вона відчуває себе реалізованою і щасливою. Ось чому важливо з дитинства привчати дитину задіяти свої сильні сторони і таланти. За допомогою ви можете звернутися до дитячого психолога, який, використовуючи спеціальні тести, визначить схильність малюка до певної сфери діяльності.

Джерело: http://4mama.ua 

«Важливість правильних стосунків між батьками та дітьми» - здавалось би, що може бути цікавого у такій темі?

Першим, що спадає на думку – щоденні відносини з батьками. В одних сім’ях переважає взаєморозуміння, в інших – роздратування. Тим не менше, усі ми переживали певні проблеми у відносинах з батьками. Чи не основним вирішенням непорозумінь є початок взаємин між батьками та дітьми. Не будемо акцентувати на взаєминах батьків. Необхідно пам’ятати, що дитина в лоні матері потребує уваги – розмови, пісні… Дитина – не власність батьків, не предмет, до якого можна звернутися тоді, коли маємо час чи необхідно виконати правила – надати освіту, нагодувати, забезпечити одягом... Дитина – особа, яка, як і дорослі, потребує уваги, любові, має власний багатий внутрішній світ, зрештою – є суспільною істотою.

Так само і після народження – необхідно безперервно будувати взаємини між батьками та дитиною – вивчати її схильності, розвивати таланти, прислухатися до побажань. І тут починаються труднощі: де міра дозволеного, чи завжди іти на поступки дитині. З іншого боку – чого ми, діти, хочемо від батьків, чи наші потреби не є надто амбітними? Зрештою – як не сваритися через побутові речі, коли батьки кажуть взяти парасолю, а дітям не хочеться, помити посуд, а у них є інші справи… Наприклад, «настирливість» матері взяти парасолю може бути наболілим прагненням почути її голос, виконати хоча б щось з того, про що вона так часто, але даремно просить. У кожному конкретному випадку можна дійти згоди, якщо у нашій сім’ї панує атмосфера взаєморозуміння.

Мабуть, відповідальність за стосунки лежить передусім на батьках. Через виховання, а саме приклад батьків дитина пізнає світ, переймає цінності, формується її ставлення та поведінка. Це важливо усвідомити ще до того, як у молодої пари з'явиться син чи донька.

Цікавим є питання стосовно покарання дітей. Багато батьків дійшли висновку, що карати необхідно, але з відчуттям міри та без негативних емоцій. Не варто казати дитині «Я тебе не люблю!», адже вона не зрозуміє, що це лише слова, які не відповідають дійсності. Діти безпосередні та довірливі, не знають, що у світі дорослих, на жаль, сказане не завжди є правдивими. Тому зі словами потрібно бут дуже обережними. Часто покаранням для дітей є результат їхньої діяльності/бездіяльності. Вони вчаться усвідомлювати відповідальність та ризики. У вихованні ж важливо не покарати, а терпеливо та з любов’ю донести дитині своє слово, розвивати її як особу, яка у вчинках буде керуватися не страхом чи заохоченнями (іграшкою, морозивом…), а власним обов’язком, зможе самостійно оцінювати ситуацію. У сім’ї повинна панувати атмосфера любові та прийняття.

Чи існує золота середина між ладом і хаосом у домі, де зростає дитина?

Давайте шукати її разом.

Напевно, майже всі батьки уявляли затишні кімнати для дітей, оформлені у милому, казковому стилі, з купою іграшок, мультяшним ліжечком і де неодмінно все знаходиться на своєму місці. Проте в реальності їм довелося не раз наступити на розкидані деталі конструктора "лего" і знайти кришку від кастрюлі серед дитячого посуду. Тому, питання, чи можливо навести лад у дитячих кімнатах, більшості батькам здається риторичним і приреченим на провал. 

Що ж робити, якщо дітям для реалізації їх мрій, фантазій і улюблених казок просто необхідно перетворювати кімнату на фантастичний замок принцеси чи спортивний стадіон, щоб гра була захопливою і приносила максимум задоволення?

Зрештою, навіть визнаний геній Альберт Ейнштейн стверджував, що істинний порядок необхідний лише дурням, адже геній підкорює хаос. 

Привчити дитину підтримувати порядок у її кімнаті можливо, якщо встановити деякі прості правила:

Правило №1: зонування кімнати.

kid_room1

Якщо дитині через брак місця у помешканні відведена не вся окрема кімната, а лише певна зона, варто відзначити межі дитячого куточка для ігор за допомогою килимка з яскравим дитячим малюнком. Так малюк знатиме, де саме проходять межі його території, котра повністю у його розпорядженні, а батькам не доведеться збирати іграшки по всьому дому.  

Також можна відділити дитячу зону за допомогою цікавої занавіски, яка на час перетворюватиме спільну кімнату в ігровий майданчик, а завдяки дитячій фантазії - на арену, казковий дім чи футбольне поле.

Можна виокремити дитячий куточок декоративними подушками, які не тільки робитимуть кімнату затишною, а й виступатимуть своєрідним "будівельним матеріалом" для зведення замків, стін, мостів та всього іншого, що вигадає дитина. Подушки можна підібрати такі, що гармонійно доповнять інтер'єр кімнати завдяки текстурі і кольоровій гамі, а можна придбати оздоблені яскравим дитячим принтом, який доповнюватиме іграшковий світ малюка. 

Правило №2: сортуємо іграшки за видами та розподіляємо їх в ящики.

Традиційна дитяча кімната містить величезну корзину, де зберігаються всі іграшки в одній купі. Але діти не можуть гратися іграшками, якщо ті всі знаходяться в одному місці водночас - їх постійно доводиться перекидати у пошуках саме тієї речі, натхнення гратися з якою прийшло в певний момент часу! Звичайно, збирати всі іграшки разом в одну корзину чи великий ящик - швидко і зручно, але таким чином ми ховаємо улюблені речі разом з тими, якими малюк грається рідко, бо вони вже йому набридли. 

Тому варто посортувати всі іграшки за категоріями і розподілити їх по ящикам чи коробкам: м’які іграшки викласти на настінні полиці або помістити у велику прозору скриню з кришкою, щоб ті не вбирали в себе пил.

Дрібні речі, такі, як деталі конструктора, пазли, олівці можна посортувати по індивідуальними ящичкам, так, щоб ті завжди були під руками. Лялькам можна виділити окрему коробку, де будуть знаходитися також допоміжні аксесуари для них: будиночки, одяг, посуд. Машинки, поїзди зручно тримати у спеціальних міні-гаражах. Найменші «скарби», які мають звичку губитися, як от елементи мозаїки, гудзики, можна розмістити у скрині, розподілену на окремі відділи і секції.

Такі скрині можна як придбати в спеціалізованих магазинах, так і сконструювати та оздобити разом з дитиною у вашому індивідуальному неповтороному стилі.

Правило №3: розміщуємо ящики і коробки на настінних стелажах та полицях.

Щоб купа ящиків та коробок не загромаджувала кімнату і не забирала місце в дитячої зони, варто придбати стелаж або дитячу шафу з відокремленими полицями і шухлядами. Зверніть увагу на те, щоб діти мали можливість дістатися іграшок самотужки, без вашої допомоги, тому ті ящики, де зберігаються улюблені речі, розташовуйте на найнижчих полицях або на висоті витягнутої дитячої руки. Ті ж іграшки, якими малюк грається не так часто, приберіть наверх, але так, щоб, у разі падіння, вони не завдали шкоди дитині. 

Коробки з іграшками також можна ховати під ліжко чи дитячий стіл, але так, щоб малюк сам міг дістати їх, а пограючись - відкласти на місце.kid_room2

Правило №4: час від часу переглядаємо всі іграшки.

Не забувайте періодично перебирати іграшки: поламані, навіть ті, що можна поремонтувати, але, відверто кажучи - ніхто ніколи робити це не буде, – викидайте геть. Ті, котрими дитина не грається – відберіть у окремий ящик і заховайте подалі на певний час, потім дасте і вона гратиметься з ними, як з новими. Ті іграшки, з котрих ваші діти вже виросли, - передаруйте іншим малюкам відповідного віку. 

Не привчайте дитину зберігати купи непотрібних речей.

Правило №5: вчимо на власному прикладі.

Пам'ятайте, що діти вчаться на прикладах. Будьте для них зразком у наведенні ладу в кімнатах. Постійно дотримуйтеся чистоти, прибирайте самі і залучайте до прибирання дітей. Так у вигляді цікавої гри вони набуватимуть любов до акуратності та порядку. 

Ми знаємо, що іноді буде важко, бо маленькі непосиди часто не мають терпіння прибрати за собою армію солдатиків чи зібрати улюблений посуд, з якого щойно пили чай ляльки. Проте пам’ятайте, що не варто прагнути ідеальної зразкової чистоти і весь час присвячувати прибиранню. Насолоджуйтеся моментами, проведеним разом зі своїми дітьми і не забувайте, що дитячий безлад - це також те, що наповнює дім життям. 

Четвер, 07 вересня 2017 15:18

ПОБУТОВА ХІМІЯ… БЕЗ ХІМІЇ

Written by

Нарешті! Здійснилося! Компанія «Чойс», виробник екологічно чистої продукції (натуральні фітокомплекси, екокосметика) випустила в світ новий свій бренд із серії екопродукції – ГРІН МАКС (побутова хімія).

В складі пральних порошків, засобу для миття посуду та засобу для чищення кухонного та іншого обладнання не використовується ніяких хімічних продуктів, сполук, а тільки екологічно чисті елементи.

Ознайомившись з описом продукції, ви впевнитесь, що подібного ви ще не використовували. А, якщо випробуєте…

Нова продукція компанії «Чойс», ми впевнені, стане вашим надійним другом і партнером в побутовому житті вашої родини, вашого оселі.

ОБИРАЙТЕ КРАЩЕ. ПРОДУКЦІЯ КОМПАНІЇ «ЧОЙС».

Понеділок, 24 липня 2017 13:35

Настільні ігри для дітей

Written by

Настільні ігри сьогодні.

У століття розвитку електронних та комп'ютерних технологій багато батьків зовсім забули про існування самих звичайних і цікавих для дітей настільних іграх. А найчастіше багато і не розуміють їх необхідності, коли дитині можна дати той же планшет, в якому є купа різних розвиваючих програм. А дітям адже так потрібне спілкування саме з батьками, їхня увага, турбота, розуміння і любов, які проявляються під час занять. Для настільних ігор, а саме для їх проведення не потрібно ні спеціальні ігрові майданчики, ні наявність певного інвентарю. Для них необхідні всього лише стіл, хоча можна розташуватися і на підлозі, а так само сама гра, яка вже укомплектована виробником всіма необхідними предметами – дошками, картками, фішками, ігровими кубиками і т.п.

Вплив настільних ігор

Настільні ігри дуже добре допомагають налагодити спілкування з близькими людьми. Вони допомагають дитині і батькам налагодити відносини один з одним, розуміти один одного, знаходити шляхи взаємодії між собою. Вони, безумовно, впливають на розумовий розвиток, на психічний розвиток, до того ж допомагають розвивати дрібну моторику дитини, особистісні якості і здібності дитини. За допомогою гри, дитину можна багато чому навчити, наприклад, вивчити геометричні фігури, цифри, букви, кольори. Настільні ігри допомагають розвинути увагу, логіку, уяву, зорову пам'ять, кмітливість, образне мислення. Ігри, в яких необхідна участь кількох гравців, вчать взаємодії між гравцями. Згідно з правилами гри часом необхідно терпляче чекати своєї черги, щоб кинути кістки і зробити хід, співпереживати, гідно приймати як перемогу, так і поразки. У такі ігри дуже цікаво грати як дітям, так і батькам.

Використання настільних ігор

Настільні ігри добре використовувати в проведенні сімейного дозвілля. Так само це відмінна затія при організації різних дитячих свят. Вони допоможуть організувати веселу, а часом і змагальну атмосферу. Настільні ігри приходять на допомогу і в дорозі, коли дитині нічим зайнятися від нудьги. Під час госпіталізації в лікарні активні ігри заборонені, а часом і не можливі за станом здоров'я і тоді знову настільні ігри приходять на допомогу. У дитячих садках і школах настільні ігри використовують як дидактичного матеріалу, або як один із способів проведення часу з друзями та однолітками на перерві. Відмітна особливість настільних ігор полягає в тому, що в них можна грати на вулиці при будь-якій погоді, будинки в будь-який час доби, до того ж, як удвох, так і великою компанією.

На що звернути увагу, купуючи настільні ігри?

Перш ніж купувати настільну гру, в першу чергу необхідно ознайомитися з її правилами і переконатися, що вона сподобається вашій дитині. Настільна гра повинна повністю відповідати інтересам дитини, а так само і його віку. Тільки за таких умов можна сподіватися, що гра дуже сподобається вашій дитині.Зазвичай, віковий діапазон гри вказується на самій коробці. І все ж, необхідно вирішити, чи підійде та або інша гра вашій дитині. Адже, всі діти розвиваються по-різному, одна дитина в три роки досить вільно вміє складати пазли, а інший не зможе з'єднати і двох компонентів. До того ж, необхідно пам'ятати, що якщо гра буде занадто легка для вашої дитини, то вона досить швидко втратить будь-який інтерес до неї. Так само якщо вона буде досить важка – то існує велика ймовірність, що дитина просто не зрозуміє її і не зацікавиться зовсім. Вдалою покупкою можна назвати придбання гри, яка має різні рівні складності. Це надає більше шансів, що саме ця гра може захопити увагу дитини надовго. Психологи радять, щоб вдома завжди було, як мінімум п'ять настільних ігор. Вони стверджують, що це дозволить найбільш максимально і захоплююче зайняти дитину.

Магазин «Карандаши»(смт Більмак, вул.Центральна,68) пропонує великий вибір настільних та розвиваючих ігор:

-          Дитяче доміно, лото;

-          Абетку-пазли;

-          Настільні ігри: Ерудит, Мегаполія, Великий бізнес, Правила дорожнього руху,

Тварини нашої планети і інші;

-          Розвиваючий килимок та багато інших.

З настільними та розвиваючими іграми можна не тільки зайняти своїх дітей, а й цікаво провести з ними вільний час. Малеча буде в захопленні!

не получается забеременеть что делатьВ последнее время всё чаще можно услышать вопрос: «почему не получается забеременеть?» К сожалению, бесплодие в нашем мире значительно выросло.

Что стало причиной? Трудно сказать, всё может быть: и экология, и неправильное питание, и «надмерный» темп жизни женщины либо мужчины. Только какая, по сути, разница, если получаешь плачевный итог.

Но, как известно, где есть проблема, там найдутся способы решения. Прежде чем искать такой способ нужно определиться с причиной проблемы.

Существует определённый ряд причин, если не получается забеременеть. Но для начала подчёркиваем, что диагноз бесплодия ставят тем парам, у которых не получается зачать бэйбика на протяжении долгого времени, как минимум года.

Причины, по которым женщина может страдать на бесплодие:

 • Психологический фактор. Достаточно известное явление даже среди знаменитостей, у которых, казалось бы, сколько денег, а они страдают бесплодием. Женская психология – вещь тонкая. Дамы сильно близко принимают всё к сердцу, любят «сгущать краски» и, частенько, прогнозируют свое будущее. А когда дело доходит до будущего потомства, то и говорить нечего: всё должно быть разложено по полочкам. Если зачатие с первого раза не получилось, подключается паника: «а может, я не способна на зачатие?!» и как следствие – зацикливание над данной проблемой. Вот примерный сценарий развития событий. Отсюда и нервы берутся, а они отвечают за все механизмы в нашем организме, и за репродуктивную систему, в том числе.
 • Стресс. Как уже говорилось ранее, нервные истощения ещё никого здоровее не делали. Знаете, есть такая поговорка: «все болезни от нервов».
 • Неблагоприятные дни для зачатия. Ещё одним кирпичиком в фундаменте вопроса «почему не получается забеременеть», может стать элементарная причина: секс в «неправильные» дни. Интернет имеет огромное количество доступной информации. Но, к сожалению, не все её пользуются. А надо бы было. Оказывается, и планировать малыша нужно в определённые дни – это за неделю до овуляции и во время самого процесса овуляции.
 • Возрастные рамки. Чем старше женщина, тем труднее ей осуществить свою мечту. А дело все в природе, она сделала так, что после 35 лет репродуктивная система женщины начинает меняться в сторону затухания. Ведь некоторые особи прекрасной части человечества в таком возрасте могут иметь ранний климакс.
 • Вес женщины. Всё должно иметь меру, и формы девушки, в том числе. Иногда простой набор или сброс веса на пару килограмм приносит желанную беременность.

Кроме этих причин, беременность сводится к нулю, если со здоровьем женщины не все в порядке.

Возможные патологии в организме женщины, которые мешают ей успешно забеременеть:

 • Непроходимость фаллопиевых труб. Известный факт, что оплодотворённая яйцеклетка движется в сторону матки для имплантации, через фаллопиевы трубы. Они должны быть проходимы и иметь нормальную структуру. Когда же в них хода нет, может случиться внематочная беременность либо яйцеклетка погибает. Причиной такой проблемы скрыты в несвоевременном лечении воспалительного процесса в половых органах женщины.
 • Сбой функций яичников. Любое повреждение в работе яичников может вызвать бесплодие у женщины. Например, поликистоз яичников.
 • Ановуляторный цикл. Не получается забеременеть по причине отсутствия овуляции в цикле. Некоторые патологические процессы в организме женщины могут влиять на овуляцию, а ближе к менопаузе она происходит всё реже.
 • Эндометриоз. Это достаточно распространённое заболевание, в период которого эндометрий матки разрастается за пределы стенок матки. Причиной такой болезни могут стать сбои в гормональном фоне либо воспаления внутренних половых органов. Как следствие такого заболевания, может стать бесплодие.
 • Различные патологии матки. Например, гипоплазия, внутриматочная перегородка, миома матки, подобное. Их женщина может приобрести на протяжении жизни либо иметь с момента рождения.
 • Если страдает эндокринная система, то она может влиять на работу репродуктивной системы. Они тесно переплетаются друг с другом. Когда нарушаются эндокринные функции, они могут тянуть за собой ановуляцию.

Мужские причины бесплодия:

 • Гипогонадизм. Это недостаточность яичек, сопровождающаяся снижением уровня половых гормонов и характерными клиническими проявлениями, обусловленное органической патологией яичек.
 • Варикоцеле. Это нарушение сперматогенеза, который характеризуется снижением либо отсутствием репродуктивной функции.
 • Инфекционные заболевания. Например, мальчики, которые переболели «свинкой» в детском возрасте, могут страдать от нарушений мужской способности к оплодотворению.
 • Некачественная сперма. Проблемы, связанные с недостаточным количеством сперматозоидов либо полном их отсутствием.
 • Подвижность сперматозоидов. Ещё одним фактором является подвижность «головастиков». Иногда, их скорость насколько низкая, что они не успевают оплодотворить яйцеклетку.

Существует и общая причина, почему нет быстрого результата – это несовместимость партнеров.

Вот результаты осмотров и анализов показали, что они здоровы и способны зачать новую жизнь, а вместе никак не получается. После расставания такие пары быстро становятся родителями. Что влияет на такие ситуации? Многие великие умы пытаются разгадать эту загадку, но пока без результатов.

Альтернативные способы зачать ребенка

Почему не получается забеременеть с первого разаМногие пары хотят знать, как забеременеть, если не получается. В первую очередь, стоит обратиться к специалисту. Нужно выявить причину такого состояния, причём, искать её нужно у обоих партнеров.

Наш менталитет таков, если семейная пара страдает на бездетность, то автоматически бесплодие ставят женщине. Но, как показывает практика 50 на 50 «носителем проблемы» может являться любой из партнеров.

И ещё один момент: врач назначает ряд анализов на обнаружение всех возможных заболеваний, чтобы не терять такое драгоценное время и быстро забеременеть.

Если врач найдёт у кого-то патологию, то он назначит соответствующее лечение. Оно может иметь медикаментозный характер либо хирургический.

 

Ситуации, где решить проблему с помощью лечения не получается, то медицина может предложить искусственное оплодотворения (ЭКО). Уже десятки тысяч бездетных пар стали счастливыми родителями с помощью такого способа.

И нет здесь ничего постыдного, ведь жизнь не дает человеку те испытания, которые он не сможет вынести.

Итак, современный мир предлагает следующие методы искусственного зачатия:

 • ЭКО. Один из самых часто используемых способов. Его назначают особам, которые никогда не смогут иметь детей естественным путём. Например, когда у женщины отсутствуют фаллопиевы трубы.
 • ИСМ — внутриматочная инсеминация спермой мужа.
 • ИСД – искусственное оплодотворение донорской спермой.
 • ГИФТ – это когда в маточную трубу помещают сперматозоиды и ранее взятую яйцеклетку.
 • ЗИФТ – оплодотворение яйцеклетки происходит вне организма женщины, а потом её готовую переносят в маточную трубу.
 • ИКСИ – это когда берут самый активный и выносливый сперматозоид и помещают его в яйцеклетку.

Общие рекомендации, которые помогут быстрее забеременеть

Пирамида правильного питания

 

Довольно частой ситуацией является в паре то, что оба партнера здоровы, а зачать малыша всё ровно не получается. Все анализы показывают, что проблем у партнеров нет.

Тест на совместимость положительный, никаких видимых причин нет, но все равно длительное время зачать ребенка не получается.

Когда выяснить причину не удается, в медицине ставят такой диагноз: бесплодие неясного генеза. Для таких случаев существует немало рекомендаций, как забеременеть.

Вот общие из них:

 • Полюбите себя и по возможности устраните все возможные стрессовые ситуации. Нервы ещё никого не сделали счастливее.
 • Откажитесь от вредных привычек. Алкоголь, курение – это опасность для оплодотворённой яйцеклетки. У женщин, которые имеют хоть одну вредную привычку, больше шансов родить ребенка из врожденными патологиями либо их эмбрион погибает чаще, чем у беременной без вредных привычек. А мужчины, страдающие на зависимость от чего-либо имеют менее подвижных «головастиков», а также меньшое общее их количество.
 • Здоровое питание. Планируя свой рацион, обратите внимание на пирамиду правильного питания. Она была разработана ещё в 1992 году и после этого признана самым удачным здоровым советом по питанию. Пирамида представляет из себя ярусы, на которых расположены: физические нагрузки, контроль веса, количество потребляемой жидкости и группы продуктов. Продукты распределены по порциям и указано, сколько их нужно принимать ежедневно либо сколько в неделю.
 • Уравновесить свой вес. Существует индекс массы для каждого человека, и он должен быть в норме. Любое отклонение от нормы может спровоцировать проблемы с зачатием. Это касается и мужчин, так как избыток или недостаток массы может вызвать проблемы с «хвостатыми друзьями».
 • Постараться по максимуму отказаться от медикаментозных препаратов. Особенно это касается антибиотиков и антигистаминные средства.

Народные советы как забеременеть

как планировать беременностьКогда надежды нет, многие решают обратиться к нетрадиционной медицине или народным методам.

Некоторые пары обращаются к нетрадиционной медицине. Это гирудотерапия. Судя по отзывам, она помогла многим бесплодным парам. Как вариант, существует такой способ лечения бесплодия, как иглоукалывание.

Некоторые счастливицы смогли забеременеть, слушая мантры. Это один из вариантов расслабиться, поверить в себя. после такой терапии многие женщины в скором времени беременели.

Иногда женщины, в надежде забеременеть, обращаются к церкви. Это могут быть молитвы, которые помогают забеременеть, святые места или иконы. Например, Святая Матрона Московская. Именно ей молятся и просят о беременности.

Много положительных отзывов о лечении бесплодия лекарственными травами. Иногда травы помогают забеременеть. Это может быть шалфейматеринка и другие. Но следует придерживаться дозировки, потому что любой отвар или настойка может не только помочь, но и навредить.

Существую и так называемые советы из народа, как забеременеть, которые проверены не одним поколением. Многие семейные пары, воспользовавшись подобными советами, смогли сразу зачать ребенка.

 • Первый и самый важный совет: начинать планировать бэйбика стоит в благоприятные для этого дни. В среднем эти дни припадают за неделю до овуляции и несколько после неё. Как правильно рассчитать такие дни любой читатель сможет найти в интернете.
 • Если вы точно знаете, когда нужно совершать половой акт, то пусть мужчина воздержится от семяизвержения хотя бы 2-3 дня. Это поможет сперматозоидам быть сильнее и быстрее.
 • Быстро забеременеть помогут витамины Е и С, а также всем известная фолиевая кислота. Такие добавки помогут лучше работать яичникам и всей половой системе в целом. Мужчин такой комплекс не должен обойти, ведь он помогает и им также.
 • В мире бытует мнение, что некоторые позы во время секса способны быстрому оплодотворению. Например, сделать так чтобы бедра женщины были в приподнятом состоянии. А после занятия любовью полежите в спокойном положении, насладитесь друг другом. Некоторые советуют стать на березку либо на мостик. Так вроде быстрее сперматозоид «добежит» на свидание с яйцеклеткой. Не важно, в принципе, как вы будете отдыхать, просто не торопитесь в ванную комнату.
 • Ещё одним методом делятся, как забеременеть если не получается, опытные женщины. Это попробовать поменять время занятия секса. Почему бы нет? Если вы чаще всего любите заняться любовью перед сном, поменяйте на утренний секс. Представьте, как быстро поднимется ваше настроение и будет таким целый день.
 • А главное, пытайтесь жить полноценной и наполненной позитивом жизнью. Не заставляйте себя делать что-то против воли, даже если это касается зачатия. Поверьте, это уж точно не поможет быстро забеременеть.
 • Если у пары возникает вопрос: что делать если не получается забеременеть? То ответ очень простой – верить в то, что это обязательно случится. Вот весь секрет успешного зачатия.

Но самое главное, когда не удается зачать ребенка, пробовать все способы и не терять веру, что когда-нибудь в вашей семье появится маленькое чудо. Чудеса бывают, просто в них надо верить!

Пропонуємо Вашій увазі розвиваючий конструктор конструктор-липучку Bunchems (Банчемс).

Якщо Ваша дитина довго дивиться мультики або грає на планшеті, то він стане ідеальною знахідкою для Вас. Дана іграшка є досить новою і здатна зацікавити будь-яку дитину і захопити її в чарівний світ дитинства.

Конструктор-липучка Bunchems (Банчемс) - це набір з м'яких різнокольорових кульок, які легко липнуть одне до одного за принципом будяків, утворюючи фігури будь-якої форми.

Банченс - це симбіоз конструктора і пластиліну, з його кульок можна ліпити тварин, будинки, машинки, замки, рослини або будь-яку іншу конструкцію, яку придумає Ваша дитина, а потім знову розбирати на складові частини і приступати до нового творіння. На відміну від звичайних конструкторів Bunchems не обмежує фантазію Вашої дитини набором деталей певної форми. До того ж конструктор липучка абсолютно нешкідливий для одягу і меблів: його неможливо приліпити до столу або дивана, як пластилін, він не розсипає, як пісок і не забруднює поверхні, як глина.

Чому конструктор-липучка Bunchems (Банчемс)викликає таке захоплення у дітей?

1. Дітям дуже подобається як легко і швидко маленькі кульки липнуть одне до одного, на відміну від звичайних конструкторів, де треба акуратно вставляти одну частину в іншу, замикатися і стикувати, підбирати відповідні роз'єми і розміри.

2. Кульки-липучки мають яскраві, привабливі для дитини кольору. Вони виконані з м'якої гуми і дуже приємні на дотик.

3. У наборі йдуть додаткові аксесуари у вигляді очей, рук, вусів, ротів, крил і носів, які роблять вироби ще більш кумедними і живими.

4. Фігурки, зібрані з конструктора Банчемс не статичні. Їх можна гнути, згинати і стискати, після чого вони швидко приймають вихідну форму, не розсипаючись і не деформуючись.

Деталі конструктора Банчемс виконані з високоякісного гіпоалергенного пластика, не мають запаху і не вигоряють. Навіть при багаторазовому використанні кульки-липучки не деформуються і не втрачають своїх властивостей. На відміну від мас для ліплення, які з часом набирають в себе бруд і бактерії, конструктор-липучку можна промити в теплій мильній воді і продовжити використовувати.

М'який конструктор Bunchens - це просто незамінна річ для тих батьків, які прагнуть розвивати фантазію і творчі здібності своїх дітей. Тепер Вам не доведеться силою відтягувати своє чадо від комп'ютера або телевізора - дитина сама з радістю буде годинами ліпити нові фігурки, а потім іграми ними разом з друзями.

Купуйте конструктор-липучку Bunchems в магазині «Флешка» і розвивайте здібності та фантазію свого малюка з задоволенням

Детальніше ⇒

Середа, 26 квітня 2017 12:41

Догляд за немовлям

Written by

Ось і настав довгоочікуваний момент — Ви стали батьками. З народженням дитини у молодих батьків виникає купа питань, пов’язаних з доглядом за немовлям. Дана стаття присвячена основним правилам догляду за немовлям.

Головною умовою правильного догляду за немовлям є чистота . Це означає, що не тільки дитина має бути чистим, але і все, що його оточує повинно міститися в ідеально чистому стані: пелюшки, одяг, постіль, іграшки. Крім того, кімната, в якій живе дитина, повинна бути щодня прибраній, на вікнах в літній час повинні бути москітні сітки, щоб запобігти проникнення мух та інших комах в кімнату, а також попадання різних мікробів, що містяться в пилу, в його організм, тим самим попередити розвиток різних захворювань. Потрапити в організм дитини різні мікроорганізми можуть через рот, пустушку, з їжею, через наспіх вимитий посуд і т.п. Крім того, особливо важливо не підпускати до дитини старших дітей, не дозволяти цілувати дитину в обличчя, особливо губи, низько нахилятися над ним, дихати на нього, оскільки при диханні люди виділяють з повітрям велика кількість мікробів, при попаданні яких в організм у дитини можуть виникнути різні захворювання.

Намагайтеся стежити за чистотою не тільки своїх рук і одягу, а також членів своєї сім’ї. Не дозволяйте входити до дитини в кімнату в брудній курній одязі. Перш ніж підійти до дитини або взяти його на руки, все, включаючи маму, повинні ретельно вимити руки з милом. Крім того, щоб уникнути травмування дитини, обов’язково стежте за довжиною своїх нігтів на руках, вони повинні бути коротко оголений.

При годуванні дитини груддю необхідно стежити за чистотою сосків. На них рекомендується щодня класти стерильні ганчірочки. А також перед кожним годуванням необхідно в обов’язковому порядку мити соски теплою кип’яченою водою. Дана процедура запобігає захворювання молочної залози, а також запобігає потраплянню шкідливих мікроорганізмів в рот дитини при годівлі.

Поради щодо прибирання кімнати немовляти.
Як правило, кімнату для дитини і мами готують заздалегідь. Прибирають зайві предмети, готують безпосередньо куточок для дитини — ліжечко, пеленальний столик, поличку або шафку для білизни, полицю для предметів догляду, іграшки. Зазвичай ліжечко та всі необхідні атрибути ставлять у самій світлій частині кімнати. Щодня необхідно робити в даній кімнаті вологе прибирання, всі шафи і меблі також протирати вологою ганчірочкою. Не варто закривати вікна щільними фіранками, в кімнату повинно потрапляти якомога більше сонячного світла. Крім того, необхідно регулярно провітрювати кімнату. Робити це потрібно щодня, у зимовий період — кожні 3-4 години на 10-15 хвилин.

Предмети для догляду за грудною дитиною.
Кожна мама повинна мати в арсеналі по догляду за немовлям наступні предмети: стерильний бинт, вату, розчин марганцівки, дитячу присипку, дитяче масло, щоб змащувати складочки шкіри (замість нього можна використовувати звичайне рослинна олія, прокип’ячена і охолоджене, яке переливають в стерилізовану пляшечку), дитяче мило, дитячий щітку для волосся, ножиці, стакан, чайну ложку, водяний термометр, термометр для вимірювання температури тіла, гумову грілку, гумову грушу. Обов’язково всі ці атрибути догляду за дитиною повинні бути під рукою, тобто зберігатися в спеціально відведеному місці. Крім того, вони завжди повинні бути накриті стерильною пелюшкою. Вату краще всього набувати у вигляді скатанных грудочок. Якщо такої не знайшлося, її можна скачати в грудочки самостійно. Для цього необхідно ретельно вимити руки, скачати кульки і скласти також у стерилізований і висушений контейнер з кришкою.

Умивання немовляти.
Зір дитини необхідно берегти з самого народження. Дуже обережно поводьтеся з фотоспалахом і іншими приладами. Не варто піддавати оченята дитини перепадів освітленості. У нічний час краще всього використовувати м’який, розсіяне світло настільної лампи або торшера. Перед ранковим годуванням необхідно умити дитини. Для цього необхідно взяти ватний тампон змочити його в кип’яченій воді кімнатної температури і обережно протерти обличчя дитини. Потім обережно потрібно осушити обличчя малюка чистою серветкою або носовою хусткою. До речі, вмивати обличчя дитини можна і рукою, попередньо помивши її з милом. Якщо очі у дитини гниють, їх необхідно промивати розчином борної кислоти (1/2 ч.л. на склянку теплої кип’яченої води) або марганцевокислого калію (1-2 краплі міцного розчину марганцевокислого калію розвести в кип’яченій воді до появи блідо-рожевого кольору). Промивати очі слід окремо ватяними грудочками по напрямку від зовнішнього краю ока до носа. Кожен очей необхідно протирати чистим шматочком вати, при цьому спочатку протирають здоровий очей, а далі хворий. Після промивання ока також осушують окремими сухими ватними шматочками.

Дуже важливо, щоб дитина з самого початку навчився правильно дихати носом. Оскільки носові ходи у грудних дітей дуже малі, тому засмічення (слиз, утворення кірочок) може утруднити дихання, зробити його гучним. Дитина починає сопіти, погано смокче груди, стає неспокійним, і, як наслідок, погано спить. Для того, щоб прочистити малюкові ніс, спочатку необхідно капнути по одній краплі в кожну ніздрю теплого прокип’яченого рослинного масла. Масло сприяє розм’якшенню кірочок і легкому їх видалення. Видаляти скоринки слід жгутиком з вати, попередньо змоченим у прокип’яченій рослинному маслі. При застуді або нежиті слизова носа значно набрякає, що також утруднює дихання. В даному випадку необхідно регулярно прочищати носові ходи тонкими ватяними паличками, закапувати краплі, прописані педіатром.

Виділення сірки з вух дитини є звичайним природним процесом, при якому з вуха видаляються всі мікроорганізми і частинки пилу. Для запобігання утворення сірчаної пробки необхідно з обережністю, щоб не пошкодити барабанну перетинку, видаляти надлишки сірки зовні слухового проходу чистої ватною паличкою. Виділення сірки може бути інтенсивним при купанні, при попаданні в вухо частинок пилу або комахи. Однак іноді це може бути причиною запалення середнього вуха. Ні в якому разі не можна самостійно витягувати сірчану пробку з вуха немовляти або лікувати за допомогою яких-небудь крапель. В домашніх умовах можна покласти дитину на теплу грілку на 10-15 хвилин одним вушком, потім іншим. Така процедура є хорошим способом очищення вушок, а також прекрасною профілактикою отитів. Обмивати вушка дитини необхідно також з великою обережністю, оскільки можна налити воду в слуховий прохід.

Щоб уникнути пошкодження слизової оболонки рота, а також попадання мікробів не рекомендується протирати дитині рот, так як при цьому можна пошкодити ніжну слизову оболонку рота і занести мікробів. Крім того, щодня необхідно мити не тільки руки і обличчя, але і підмивати дитину теплою водою (шкірні складочки області паху, статевих органів і сідниць). Підмивати дитину потрібно чистими руками у напрямку спереду назад, щоб уникнути попадання частинок випорожнень у статеві органи. Дуже зручно робити це під струменем води. Після чого потрібно висушити шкіру малюка м’яким рушником. Далі всі складочки на тілі малюка (між сідницями, за вушками, під пахвами, на шиї, в паху) необхідно або обробити спеціальним маслом або тальком. Підмивати дитину потрібно після кожного випорожнення.

Що стосується пупкової ранки дитини, то її необхідно обробляти 1 раз на день, краще після вечірнього купання. Для цього буде потрібно 3 % розчин перекису водню, з допомогою якого потрібно змити кров’янисті кірочки, а потім змастити ранку 5 % розчином перманганату калію. Як правило, пупкова ранка заживає на двадцятий день життя дитини. Якщо протягом цього часу з ранки будуть з’являтися світлі або сукровичні виділення, які мають неприємний запах або зеленуватий, жовтуватий колір, а шкіра навколо неї червона і набрякла — це ознаки занесення інфекції. У цьому випадку необхідно терміново звернутися до лікаря.

У грудних дітей нігті ростуть дуже швидко, тому їх необхідно раз в тиждень обрізати, щоб дитина сама себе не подряпав. Для дитини необхідно придбати спеціальні маленькі ножиці з тупими кінцями для обрізання нігтів. Перед застосуванням їх необхідно вимити гарячою водою з милом і витерти чистим рушником. Не варто занадто коротко стригти нігті дитині, можна заподіяти йому біль. При випадковому пораненні необхідно прикласти до ранки стерильний бинт і трохи потримати, поки кров не перестане текти.

Бувають випадки, коли на волосистій частині голови немовляти утворюються жовтого або напівпрозорого кольору луски в результаті надлишкового виділення шкірних залоз. У разі їх кількості, а також схожість з лупою їх можна зчісувати м’якою щіткою. Але можуть утворюватися кірочки, які можуть сильно турбувати дитину з-за появи свербежу. Такі скоринки необхідно видаляти, для чого щоденно за 2-3 години до купання голову малюка потрібно рясно змащувати олією. А після купання необхідно зчісувати такі скоринки з допомогою частого гребінця. Такий гребінець повинен використовуватися тільки для потреб дитини. Перед застосуванням гребінець обов’язково миють гарячою водою з милом, витирають сухим чистим рушником і начісують на нього невелику кількість вати. Після процедури вату знімають, а разом з нею видаляють і зчесаний скоринки.

Крім того, на шкірі дитини можуть виникати так звані попрілості. Причиною їх виникнення, як правило, є надлишок вологи на чутливій шкірі, яка з’являється при використанні пелюшок та підгузників, відсутність свіжого повітря і постійному терті. Запобігти появі попрілостей у дитини можна, якщо дотримуватися кількох правил: часто міняти пелюшки, якісно прати дитячу білизну, ретельно та регулярно підмивати і обсушувати дитини. Крім того, дуже важливо давати шкірі дитини дихати, для чого щодня давати дитині полежати або поспати з відкритою попкою протягом 10 хвилин. Якщо попрілість все ж з’явилася, потрібно скористатися дитячою присипкою або захисною маззю, до складу якої входить окис цинку.

Купання немовляти.
Новонародженого перший раз можна купати через добу після загоєння пупкової ранки. Як правило, перше купання відбувається з дозволу дільничного лікаря. Перші 6 місяців грудного дитини обов’язково потрібно купати щодня, а після 6 місяців — через день. Найкраще купати немовляти перед останнім годуванням. Робити це необхідно в спеціальній ванні і не більше 5-7 хвилин. Обов’язково перед купанням дитячу ванночку промивайте з милом і обдавайте окропом. Краще всього заздалегідь підготувати все необхідне для купання, а також має бути приготовлено чиста білизна. У холодний період часу, перш ніж одягнути білизну дитині його необхідно прогріти (загорнуте в чисту пелюшку, білизну кладуть на батарею-пічку тощо). Перед купанням малюка мамі або татові необхідно ретельно вимити руки з милом, обстригти нігті, тобто необхідно створити всі умови, щоб випадково не нашкодити малюкові.

Перед тим, як налити воду у ванну, необхідно на дно покласти чисту пелюшку, складену вдвічі. У ванній кімнаті або кімнаті, де ви купаете малюка, має бути не занадто жарко (20-22 ºС). Температура води повинна бути 36,5 С — 37 ºС , а рівень — не більше 10-15 см, щоб верхня частина грудей і голова дитини перебували на поверхні води. Опускати дитину у воду необхідно повільно, починаючи з ніжок, потім тулуб. Головка розташовується на ліктьовому згині дорослого, пальці цієї руки підтримують дитину під колінами. Правою рукою злегка намилюють волосяну частину голови, шию, потім тулуб і кінцівки. При появі висипу на шкірі немовляти рекомендується зробити марганцовую ванночку, для чого необхідно в окремому посуді приготувати міцний розчин марганцового калію, а потім додати в ванночку з водою до утворення рожевого кольору.

Шкіру малюків не варто терти, це може пошкодити шкіру, необхідно з обережністю промивати всі природні складки шкіри дитини. Обполіскувати дитини необхідно з глечика теплою кип’яченою водою, повернувши спинкою вгору, причому температура води в глечику повинна бути на 1 ° С нижче, ніж у ванні. Потім необхідно звернути малюка в рушник і обсушити. Робити цю процедуру необхідно обережно з прикладанням м’якого рушника до тіла. Потім потрібно обережно змастити всі складочки на тілі малюка дитячим кремом або олією, одягти чисту білизну і укласти в ліжечко. Дитини, який може сидіти (6 місяців), можна купати сидячи, даючи йому можливість пограти з гумовими або пластмасовими іграшками.

Одягання немовляти.
Перші кілька місяців життя дитини користуються в основному пелюшками, сорочечка і кофтинами, а також памперсами. Взагалі, в перший місяць життя дитини я б рекомендувала користуватися марлевими підгузниками будинку, а на прогулянку одягати памперси, які підбираються залежно від віку і ваги малюка. Марлеві підгузники досить добре вбирають сечу і фекалії, дозволяючи при цьому шкірі дитини дихати, запобігають появі попрілостей. Регулярне застосування памперсів в перший місяць життя малюка може призвести до виникнення попрілостей.

Оскільки міняти пелюшки в перший місяць потрібно дуже часто, то їх необхідно мати не менше 10 штук, стільки ж потрібно марлевих підгузників, а також 3-4 теплі пелюшки. Сорочечок і кофтинок не варто купувати занадто багато, оскільки малюк з них виросте дуже швидко, достатньо буде 3-4 з тонкої матерії та 3-4 з байки або трикотажу.

Зараз поширена думка, що новонароджену дитину не потрібно сповивати. Я з цим не згодна. Я вважаю, що сповивати перший місяць потрібно обов’язково, оскільки несвідомі руху ручок і ніжок будуть заважати дитині спокійно спати, можуть налякати її, а також для того, щоб дитина сама себе не подряпав. Звичайно, щоб уникнути цього, зараз у продажу є спеціальні сорочки з рукавами, які запобігають дряпання. Не варто занадто кутати дитину, оскільки це сприяє тому, що дитина стає чутливим до будь охолодження, знижується опірність організму до простудних захворювань. Укладаючи спати новонародженого, на голову йому обов’язково необхідно надіти тонку шапочку.

Коли дитині виповниться 2 місяці, можна придбати кілька пар повзунків, які є гарним замінником пелюшок. Вони дозволяють дитині вільно рухати ногами і не охолоджуватися. Якщо в кімнаті холодно, на ноги одягають теплі в’язані черевики. У віці 8-9 місяців, коли дитина ставати на ноги і ходить по ліжку, по підлозі, йому необхідно придбати штани, шорти по довжині тільки до ступні.

Постіль немовляти.
Як було сказано вище, дитина повинна мати окрему ліжечко, в яку необхідно придбати спеціальний ортопедичний матрац. Не можна укладати спати новонародженого разом з собою в одну постіль або з іншими, більш старшими дітьми. Як правило, новонароджених укладають спати без подушок, але можна складати вдвічі пелюшку і класти під голову малюку. Поверх матраца кладуть клейонку з пришитими до неї тасьмами. Клейонку сильно натягують, щоб не утворювалося складок, і зав’язують стрічки під матрацом. Поверх клейонки кладуть простиральце. Ліжко та постільні приналежності немовляти необхідно щодня витрушувати, а раз в тиждень протягом декількох годин провітрювати на повітрі.

Прання дитячої білизни.
Пелюшки, як і всі білизна немовляти необхідно утримувати в ідеальній чистоті. Ні в якому разі не можна підсушувати пелюшки, попередньо не виправши їх. Брудні пелюшки поширюють запах сечі, на них з’являються жовті плями, а також вони викликають подразнення шкіри у дитини. Білизна дитини, необхідно прати пелюшки з допомогою спеціальних засобів для прання дитячої білизни. Після прання і ретельного полоскання білизни його необхідно обдати окропом, після чого висушити і пропрасувати гарячою праскою.

Сон немовляти.
Сон грає величезну роль в житті немовляти. Він є необхідним для нього, як повітря. Дитина обов’язково повинен спати вдень. Немовля перший місяць має дуже багато спати (20 год), від годування до годування. У подальшому режим дитини змінюється, він починає більше спати. У 2-3 місяці дитина спить перед кожним годуванням по 1.5-2 години, з 3 до 10 місяців — 3 рази в день і з 10 місяців до 1,5 років — 2 рази на день. З двомісячного віку необхідно привчати дитину засинати завжди в певний час. Якщо дитина правильно харчується, регулярно перебуває на свіжому повітрі, утримується в чистоті, він буде завжди швидко засипати і спокійно спати. Немовля краще засинає на свіжому повітрі, тому вдень краще всього укладати його спати саме на вулиці. Не варто укладати дитину спати в тиші й темряві, однак при занадто яскравому світлі і великому шумі дитина також не буде спокійно спати, а його нервова система не відпочине. Необхідно привчити дитину спати в одне і теж час, а для цього необхідно також дотримувати режим харчування, постійно провітрювати кімнату, створювати сприятливу спокійну обстановку, що розташовує до сну. Купання також надає сприятливу дію на дитину, після нього малюк спить більше 5 годин, не прокидаючись.

Прогулянка немовляти.
Дитина, незалежно від віку, повинен постійно перебувати на свіжому повітрі, чи то це теплу або холодну пору року. Свіже повітря і сонячне світло сприяють зміцненню дитячого організму, запобігають появи такого захворювання, як рахіт. Щоденне перебування на свіжому повітрі покращує апетит і зміцнює нервову систему дитини, покращують сон. В зимовий період року при відсутності вітру гуляти з немовлям можна і при температурі 10-15 градусів.

Як правило, перший вихід на вулицю (15-20 хвилин) здійснюється з дозволу педіатра і в двотижневому віці. Потім час перебування на вулиці продовжують до 1,5 — 3 годин. Взимку необхідно гуляти двічі на день по дві години, влітку, якщо є така можливість, дитина повинна бути постійно на свіжому повітрі.

ПочатокПопередня123НаступнаКінець
Сторінка 1 з 3
 

Новини селища та району

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net