Минуло вже більш ніж 4 роки, як на арену громадянського суспільства району вийшов інформаційний портал, який на сьогодні має назву «Вісник нашого краю» (раніше - «Куйбишеве. Все Для Всіх», «Відродження краю»).

 

Саме цей інформаційний продукт, а особливо його додатки в соціальній мережі, стали точкою перетину та місцем зустрічі для людей не тільки району, області, а й країни в цілому, світу. Адже, нас з задоволенням читають ті, хто народився та виріс у Більмацькому(тоді ще Куйбишевському) районі, а зараз проживає далеко за його межами

Командою порталу ми  вирішили особисто долучитись до змін  у нашому інформаційно-суспільному полі.  Ми були першовідкривачами продукту такого формату, на власному досвіді переживали перші піднесення і розчарування від роботи, формували свої принципи і цінності, вирішували, як бути далі.

Портал змінювався та розвивався. За час нашого існування ми встигли багато зробити і багато чому навчитися.  Дякуємо всім за участь та підтримку. На сьогодні ми маємо більше 7500 читачів та команду однодумців, які хочуть теж долучитися до роботи порталу.

Важливість «Віснику нашого краю» для розвитку району відзначили і очільники громад, керівництво району.  Тож інтернет-портал «Вісник нашого краю» став надбанням для всього нашого краю.

Сьогодні: ми обєднуємо зусилля однодумців у Громадську організацію «Вісник нашого краю» для спільних дій та зусиль, ідей та спроб залучити іноземні інвестиції у ті соціальні та благодійні проекти, які готуються  в районі;

організацію, яка може реалізувати свої уявлення про те, як має бути влаштоване справедливе та успішне  громадянське суспільство, у якому нам усім хотілося б жити.

Ми прагнемо: активізувати громадян, щоб вони хотіли та могли впливати на покращення свого середовища, свідомо брали участь у суспільному житті.. Ми шукаємо та знаходимо можливості для того, що у роботі порталу міг приймати кожний житель Більмацького району, який має хист у цій справі та, щоб забезпечити безперебійну роботу інфопродукту.

Ми  вже можемо пропонувати нашу платформу для інформаційної співпраці та інвестицій, адже «Вісник нашого краю» пройшов випробування часом, отримав визнання та прихильність читачів, став привабливою платформою для рекламодавців, а, отже, зможе вийти на професійний рівень  існування та розвитку як медіапродукт.

Інтернет-портал «Вісник нашого краю», віримо, зможе стати добрим інструментом для ведення інформаційно-просвітницької діяльності і на його платформі кожний член організації зможе  розкрити свій потенціал, реалізувати свої задуми.

Ми ставимо перед собою сміливе завдання - створення необхідних умов для забезпечення громадян та суспільства своєчасною,  достовірною та  повною  інформацією  шляхом  широкого використання сучасних інформаційних технологій,  забезпечення інформаційної безпеки району.

Ми будемо:   

- інформаційно підтримувати соціально-економічну, екологічну, національно-культурну, освітню та іншу діяльність в нашому районі, сприяти розвитку громадянських медіа та ініціатив району;

- сприяти створенню дієвих механізмів для співпраці по обміну досвідом між громадськими активістами різних регіонів району.

У нас надзвичайно великі та далекоглядні, але, в той же час, реальні та здійсненні плани.

ПРИЄДНУЙСЯ ДО НАС, ЯКЩО ХОЧЕШ БУТИ ГОЛОВОЮ, А НЕ ХВОСТОМ, ПОПЕРЕДУ, А НЕ ПОЗАДУ!

РАЗОМ МИ ЗМОЖЕМО БІЛЬШЕ!

 

Новини селища та району

Калькулятор расчета пеноблоков смотрите на этом ресурсе
Все о каркасном доме можно найти здесь http://stroidom-shop.ru
Как снять комнату в коммунальной квартире смотрите тут comintour.net